Popularny youtuber ma podobne do mojego zdanie i przytacza dowody

Dla znających angielski.
Poniższy filmik omawia fragmenty ze sprawozdania bugzarda i podaje przykłady jak to działa w HS.
Warto obejrzeć (ze zrozumieniem) …

3 polubienia

Mnie to bardziej zastanawia kto Ci tu pozwolił linki wrzucać!

Poradnik forumowego HTML :rofl: pod warunkiem, że przeczytasz go ze zrozumieniem…

Chętnie sprawdzę, tylko wrócę z pracy.

Popularność jednostki nie jest żadnym wyznacznikiem jakości informacji podawanych przez ów jednostkę.

3 polubienia

Gdzie sa obrońcy Blizzarda, którzy wiecznie pitolili, ze bez dowodów/danych statystycznych nie ma sensu dyskutować z osobami propagującymi teorie spiskowe? Oczywiście pochowali sie w norkach, a nawet jak juz wyjdą bronic swojego ukochanego developera, to wciąż beda używać argumentu, który brzmi “nie ma dowodów”.

To tylko potwierdza jak ta gra jest ustawiona i żenująca, tylko po to by dalej doic graczy.

Polubienia: 5

Myślę że po prostu uznali że dyskusje w tych wątkach to jak rzucanie grochem o ścianę. Obejrzałem wideo i żadnych jednoznacznych dowodód tam nie widzę, a co najwyżej poszlaki/przesłanki i to bardzo ogólnikowe. Chociaż muszę przyznać że typ i tak wykazał się o wiele większą rzetelnością niż wszystkie osoby które wykazywały sie na tym forum pasją szukania teorii spiskowych.

Polubienia: 5

Proponuję wizytę u okulisty ponieważ te “dowodódy” to scany i cytaty ze sprawozdania bugzarda.

Już kilka razy dostawałem czasowe bany na tym forum za łamanie regulaminu i brak szacunku/obrażanie innych ludzi. Jednak ty sam sobie nie dasz bana za nazywanie tego youtubera per “typ” a to z pewnością jest obrazliwym sformułowaniem.

Dyskutowanie z Tobą jest jak rzucanie grochem o ścianę i uroczyście przysięgam, że od tej pory będę ignorował wszystkie twoje posty zgodnie z ulubionym powiedzeniem mojej dawno zmarłej babci, która wielokrotnie mi powtarzała, że dyskutowanie z … to strata czasu.

Polubienia: 6

popularny youtuber… zolte napisy… slowa memy… jezus maria nie wiem czy smiac sie czy plakac

2 polubienia

Płakać…
Na żółto podkreśla fragmenty o których mówi (jeśli to było zbyt trudne dla Ciebie do zrozumienia)

3 polubienia

No nie wiem, definicja użycia zamieszczona w roku 2006 wydaje się mieć luzacki i neutralny charakter.

Inne definicje też mają charakter neutralny. Jedynie definicja zdrobniałej formy ma pogardliwy charakter:

1 polubienie

Może mają dość słuchania że są “debilami” “obrońcami blizza” “naiwnymi kretynami”?

Nie można założyć postu na neutralny temat, bo zaraz przyjdzie jeden z drugim zwolennikiem teorii spiskowych i zacznie płakać, jak to zamieć ucha go w tyłek… Zaczyna się robić niesmacznie, dlatego nawet nie próbuje dyskutować, możecie pisać że chowam się po kątach, bo nie mam argumentów, czy co tam jeszcze znajdziecie, nie dbam o to!

Skorzystam z powiedzenia babci Awiego! (…) :wink:

Post Scriptum:Musicie na nowo poznać definicję słowa “dowód”, w tym filmie takowych nie ma.

3 polubienia

Dla Ciebie Viranku i dla wielu innych, nic nie będzie dowodem, bo slepo wierzycie w to, ze za WSZYTKIM w hsie stoi losowość/przypadek lub matematyka :wink: a to gówno prawda niestety :slight_smile: i za każdym razem będziecie odsyłać w tym przypadku Awikuna, do znalezienia definicji dowodu, bo wam po prostu nje da sie przetłumaczyc. Jeśli jest tak dobrze z ta gra, to dlaczego społeczność tak wrze? Kipi ze złości?

Bede to powtarzać za każdym razem - ta gra jest totalnie ustawiona pod to, by robić z graczy kretynów, przy czym w genialny sposób naprowadza tychże kretynów w kierunku zakupów dokonywanych w grze. Jestem w stanie zrozumieć, ze jakąś sytuacja zdarzy sie raz na jakis czas, ale jak dzieje sie fow takiego jak np. Najczęściej wymieniany przeze mnie przykład z Thaurissanem bedacym przez cala gre na końcu deczku, a w kolejnym meczu pojawia sie on na ręce startowej, to jest cow nie tak.

Innym przykładem jest to, co dla niektórych jest trudne do zaakceptowania, ale wynila z wywodu tego chłopa - tworzenie takiego matchmakingu(zazwyczaj w decydującym starciu o awans na wyższą rangę) w którym jesteś skazany na porażkę, bo nie dość, ze masz rozdanie do dupy (a przeciwnik genialne), to jeszcze jego deck Cie kontruje :slight_smile: :slight_smile:

Polubienia: 5

To działa w obie strony.
Dlaczego prosimy Awiego o dowody?
Stwierdził że jest “pewny” swoich racji, “pewny” to słowo klucz w tym przypadku, a mimo to nie jest w stanie pokazać nic konkretnego(film “popularnego” youtubera nie jest żadnym dowodem), mimo że się stara, to trzeba mu przyznać.

Problemem jest sposób w jaki próbuje przekazać swoje przekonania, jest niesamowicie agresywny, wręcz toksyczny… Paweł pokazał że można napisać post o swoich podejrzeniach co do niektórych mechanik, nie plując jednocześnie na wszystkich w około… Awi nie może?

Jeżeli zobaczę coś co potwierdzi w 100% podejrzenia Awiego, przyznam się do błędu.
A nawet postawię dobre piwo!
Ale przepraszam bardzo, nie jestem “debilem” żeby mnie w ten sposób obrażać. Są granice dobrego smaku…

-Brak nowości, stagnacja.
-Kiepsko dopracowany system nagród.
-Z roku na rok coraz słabsze eventy.

Jest wiele powodów, nie wiem tylko który masz na myśli w tym momencie.

Hmm, czasem tak bywa, ale czy aby na pewno musimy od razu szukać spisku?
Swoją drogą dobrą opcją jest nowa karta “Wiedzący Polkelt”, polecam całym serduchem!

Wydaje mi się troszku naciągane, ale nie wypowiem się, bo nie wiem do czego mam się odnieść. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Słownik ludzi kulturalnych nie zawiera słów należycie obelżywych, bym mógł wyrazić moje zdanie w temacie czym ta gra stała się na przestrzeni lat.

2 polubienia

Z tym Polkeltem to nieźle poleciałes :wink: doskonale znam mechanikę tej karty, ale tutaj pojawia sie ten sam problem co z Thaurissanem i mogę ją dobrać, albo nie dobrać przez cala gre, więc argument z czapy.

Slabe eventy? To prawda. Fatalny system progresji? Zgadzam sie absolutnie. Stagnacja? W tym przypadku rzekomo cos dlubia i pojawiają sie odtworcze, nowe tryby gier. Zastanawia mnie jedynie dlaczego tak usilnie unikasz dorzucenia do tej puli tego, na czym skupia sie ten temat, czyli gry i ustawionej pod dostanie oklepu :slight_smile: ?

Mam nadzieję, ze HS upadnie tak nisko(same google trends i Twitch wiele mowi o obecnej sytuacji tej gry, ktora nir jest juz tak kolorowa jak do niedawna czyt. 2016-2017 roku), do takiego dna, jakie ma miejsce w HotS, czyli pozostanie przy niej garstka fanboyow. Z ta różnicą, ze HotS znalazl sie tam, gdzie jest, bo Blizzard celowo zabil ta gre, uznając, ze nie jest warta dalszego wsparcia. Tu natomiast - zabija ta gre nieświadomie, “wspierając” ja nieodpowiedni i katastrofalny sposob.

2 polubienia

Ah! Następnym razem muszę rzucać kappe na końcu zdania :wink:

To proste! Nie uważam aby aktualnie posiadane dane były wystarczające do potwierdzenia tej teorii.

A ja mam nadzieję że powrócą świetne eventy i system progresji zostanie poprawiony, zobaczymy czy nie proszę o zbyt wiele.

1 polubienie

Jak dotąd większość “dowodów” na manipulację systemem wygląda mniej więcej tak:
Znalazłem na ulicy monetę i rzuciłem nią 6 razy, ale 4 razy wypadł orzeł, co dowodzi że ktoś specjalnie podrzuca na ulicy felowne monety aby osoby stawiające na reszki ciągle przegrywały.

Nic więc dziwnego że z miesiąca na miesiąc każdy traktuje takich zwolenników teorii spiskowych coraz mniej poważnie.

Dobra jestem! Sorki, że tak długo nic nie odpisałem, ale nie miałem czasu dokładnie zainteresować się tym tematem. Przeczytałem do poduszki ten patent i w zasadzie to tylko patent. Dowodów, że coś takiego jest w HS-ie jest brak.
Duże korporacje w USA potrafią co tydzień patentować jakąś rzecz, a robią to z prostego powodu. By ktoś ich nie posądził, że nawet w jakimś stopniu korzystają z jakichś rozwiązań, a także mogą pozwać kogoś kto będzie korzystał z czegoś czego opatentowali… Korporacje patentują wiele rzeczy, a później zgarniają sporą kasę za to, że ktoś korzysta z ich patentów :wink:

2 polubienia

To nie do końca prawda. Obraziłem Maćka z Klanu i trochę mi z tym źle. Następnie obraziłem Lieda, ale z tym problemu nie mam :smiley: co do tematu ja nadal f2p i dalej topka legendy. Od wyjścia dodatku gram areny, aby uzupełnić kolekcję, bo krucho u mnie z goldem. Na 25 aren, średnia 6,3win. Na łączną ilość pakietów z aren i zakupionych za golda (razem około 50) wypadło mi 5 legend. To gdzie ten ucisk Blizza ja się pytam? Bo jedyny ucisk jaki odczuwam z ich strony nie jest ukrywany, a wręcz się nim chwalą. A mowa tu o coraz szybciej powiększającej się zawartości gry i zmianach w zdobywaniu golda. To jest ich główny mechanizm zmuszający do zakupu ich szitu. Ha! Ale ja się nie dam! Będę jak Tom Cruise w ostatnim samuraju i realnej gotówki nie wydam!

3 polubienia

Proszę zrozumieć obrońców HS-a; wydali tyle pieniędzy na grę, że uwierzyli w swoje niezwykłe umiejętności, talent i swoje mistrzowskie podejście do czegoś, co jest w swojej formie prostackie, wymaga liczenia do 15-20, zależy od rozdania i doboru przeciwnika, a to zależy już tylko od tego, kto ile zapłacił za grę. Dla mnie ilość osób, które tak zażarcie stają w obronie “losowości” i “umiejętności” HS-a, świadczy również o poziomie naszych szkół; o tym, jakich ignorantów, ludzi o zawężonej percepcji i braku jakiejkolwiek wiedzy z obszarów logiki, rachunku prawdopodobieństwa,analizy i obserwacji “produkują” te instytucje. Podpowiadam po raz kolejny - w biznesie liczą się pieniądze i dobre relacje z tymi, którzy najwięcej płacą (nagradzanie ich, aby więcej płacili). Pozdrawiam i tradycyjnie życzę spokojnej i miłej zabawy.

4 polubienia