Coś jest nie tak z moim matchmakingiem

Proszę nie kasować i nie zamiatać pod dywan kolejnego wątku na ten temat, który poruszam. Proszę to sprawdzić i naprawić. Wasz mmr system do najlepszych nie należy, wyśmienicie by było gdyby można by go nazwać chociaż średnim. Ale to co się dzieje odjakiegoś miesiąca to to już jest jakiś skrypt wyszukujący mi graczy żebym miał 0% szans. To nie są moje fobie, już kilka osób z którymi gram potwierdza że jak gra beze mnie to dostaje inncyh graczy do drużyny. Żebym ja w ponad połolwie swoich zmagać robił więcej obrażeń healerem od swoich assassinów ??? Conajmniej 80% meczy mam conajmniej jednego feedera, afk bądź specjaliste który tworzy oddzielną drużynę.
To nie jest normalne, proszę to sprawdzić, inaczej będę was nękał póki mnie kolejny raz nie zbanujecie. Jak mi ktoś nie wierzy to mogę z tobą zagrać 3 mecze, zobaczymy ile wygrasz…

1 polubienie

wywal gre to bedzie najlepsze rozwiazanie, ja juz tak zrobilem i czuje sie o wiele lepiej

Podpinam się, mam identyczną sytuacje.

Witaj!

W chwili obecnej nie mamy jakichkolwiek problemów technicznych w działaniu Matchmakingu. Jeśli jednak uważasz że nie działa prawidłowo to bardzo prosimy o zgłoszenie tego w języku angielskim na specjalnie zaprojektowanym w tym celu amerykańskim forum zgłaszania błędów.

Pozdrawiamy,