Emial nie przychodzi

Witam jako iż nie mogę się skontaktować z działem obsługi ponieważ emiale weryfikacyjne nie przychodzą na mojego emiala napisałem tutaj . Jak mogę zresetować hasło albo zweryfikować moje konto jeśli w ogole kody weryfikacyjne nie przychodzą ponawiam już próby od tygodnia i dalej nic więc co mam w takim wypadku zrobić (piszę z drugiego konta)

Pisz do supportu z tego konta i opisz dokładnie sprawę (w szczególności poproś o jakąś weryfikację maila tego drugiego konta). Sprawdź też folder ze spamem.

Jedyna osoba na forum która mogłaby Ci pomóc “zrezygnowała” z odwiedzania tego działu…

Wiesz gdzie me zlapac slazak tutaj nie uzyskasz pomocy jak ktos wyzej napisal

Witam.
Reset hasła możesz zrobić tutaj.
Jesli chcesz zmienić lub poprawić dane na koncie, to możesz to zrobić tutaj.

1 polubienie

Ty w ogole czytales co on napisal?
Nie dochodza mu meile wlasnie z tym kodem wiec twoja “porada” jest bezuzyteczna…

Rozumiem, że ty czytałeś:

nie mogę się skontaktować z działem obsługi ponieważ emiale weryfikacyjne nie przychodzą na mojego emiala

Jak mogę zresetować hasło

Przy kontakcie z Działem Pomocy nie przychodzi email weryfikacyjny (bo nie jest wymagany) jakbyś nie wiedział. Gratuluję podejścia.

Przychodzi email z kodem potrzebnym do weryfikacji zmiany hasla ktore mu nie przychodza wcale wiec ja z kolei gratuluje “wiedzy”

Przy bezpośrednim kontakcie z Działem pomocy? Gratuluję wiedzy również :wink:

Widze ze klocimy sie o zupelnie inne rzeczy mi chodzilo o reset hasla podczas ktorego otrzymujesz po probie resetowania hasla a Tobie o kontakt z Dzialem Pomocy.
Nie zmienia to faktu ze musi to zrobic z innego konta niz to o ktore mu chodzi bo nie ma innej mozliwosci zweryfikowania danych
Niemniej twoja 1 porada dotyczaca resetu hasla byla bezuzyteczna poniewaz wlasnie probowalem sobie to zrobic i otrzymalem kod weryfikacyjny ktorych kolega slazak nie otrzymuje wcale

Mój wpis zawiera dwie możliwości. Skoro faktycznie restet hasła wykonywał i nie działa, to drugą i ostatnia możliwością jest kontakt bezpośredni z Działem Pomocy. Tyle w temacie.

Nie uwazasz ze proponowanie komus resetu hasla w przypadku braku otrzymywania meili od bli$$arda nieco mija sie z celem dzialu pomocy?

Napisałem po prostu możliwe rozwiązania. Jeśli faktycznie pierwszy sposób nie zadziała to po prostu skorzysta z drugiego. Dodatkowo być może kiedyś ktoś będzie szukał podobnych informacji, więc znajdzie dwie możliwości w jednym miejscu.

W sumie masz racje o tym bym nie pomyslal ciesze sie ze jeszcze ktos stara sie pomoc innym po tym jak Bli$$ard sie na nas wypial i praktycznie nikt z niebieskich na forum nie zaglada