Kara oraz przegrany mecz pomimo wygranej

Dzień Dobry,
to jest jakiś żart. Miałem problemy z pingiem w grze i czasem pokazywało mi na chwilę “trwa próba ponownego dołączenia do rozgrywki”, mecz jednak grałem skrupulatnie i udało mi się go WYGRAĆ. Po zobaczeniu napisu zwycięstwo znowu wyrzuciło mnie na “ponowne dołączanie”, Discord cały czas działał, więc połączenie było, nawet dla żartu powiedziałem “pewnie wlepi mi karę za afk teraz”, okazało się że jednak żart stał się fikcją i mecz mam uznany za przegrany, punkty stracone i 1 QM do zagrania za wyjście z gry. Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest jednak to, że mapa na której grałem to Wieże Zagłady i ostatni wystrzał z ołatarza SAM PRZEJĄŁEM, ja kliknąłem, ja przejmowałem, nie bot, tylko ja, strzały poleciały, pokazało się “ZWYCIĘSTWO” a mecz uznano za przegrany.
To jest jakiś kompletny żart. Proszę o natychmiastowe przywrócenie właściwego statusu w mojej historii meczy. Nie po to człowiek gra, żeby gra uznawała że przegrywa.
Btw. nie miałem jeszcze gry w której lag spike potrafi dojść do 9k pingu, tylko tutaj bez żadnego wytłumaczenia, gra potrafi zacząć lagować w połowie, mimo że wszystko poza nią działa bez problemu. Może czas zająć się problemami serwerów, a nie karać uczciwie grających graczy.

Sytuacja identyczna u mnie i kolegi. Dzisiaj zagrał bójeczke i może miał lekkie lagi, ale w większości meczu był i wygraliśmy nawet. Po meczu dostał karę na 4 mecze. Niech to naprawią + zdejmą te kary

Szanowny kolega nikt nie bedzie niczego robil jak jeszcze nie zdales sobie z tego sprawy gra jest MARTWA i zaden z pacownikow bli$$arda nie bedzie tracil czasu na tak trywialne problemy jak jakis bląd poniewaz w tym czasie mogą natrzepac 100000 skórek przy pomocy Painta co byc moze przyniesie im jakis $$$

Prawda jest taka że naprawić może i naprawią , natomiast kara na pewno nie zostanie ściągnięta.