Kontakt z supportem

czy w hotsie nie ma czegoś takiego jak support który ci powie co zrobić w razie bugu ? szukam i szukam i co kliknę to odsyła mnie na forum a ja nie potrzebuję udzielić się na forum tylko wiedzieć jak naprawić błąd

https://eu.battle.net/support/pl/help/product/services/316/322/channels
Trzymaj. Nawet przez czat ostatnio rozmawiałem i o dziwo w swoim języku więc może NADAL działa.

dzięki szukałem tego bo pewnie już znasz mój problem nie pomogła odznaczenie reset gry uinstal użycie funkcji napraw a np takim mefisto sam pasek nie wystarczy aby wiedzieć ile ma hp aby użyć R
ahh rozmowa z supportem blizarda to czysta przyjemność odpowiedzi szybkie bezpośrednie na temat problem rozwiązany wystarczyło w opcjach zaawansowanych przypisania klawiszy nacisnąć “przywróć domyślnie” i wszystko działa jak należy
można pisać z nimi na bieżąco odpowiedzi w mniej niż 30 sekund ahh gdyby każdy support gier był taki jak tutaj dla przykładu
piszesz do riot games w jakiejś sprawie
czekasz do tygodnia nigdy tego samego dnia nie odpiszą
przedłużają to pisząc jakieś wierszyki zamiast zwykłe witaj
udzielenie odpowiedzi twojej sprawia że czekasz kolejny tydzień
i sam zaczynam podejrzewać że odpisują mi boty które zostały w jakiś sposób zaprogramowane aby udawały ludzi przy odpowiedziach i odpowiednio odpisywały :robot:

Znaczy problem rozwiązany? Rozmawiałeś przez czat? Ile czekałeś?

długo nie czekałem tak problem rozwiązany i tak przez czat