Największe zmiany i najwazniejsze

No hej :slight_smile:
Ponieważ nie każdy ma VT albo nie śledził wczoraj w nocy z wypiekami na twarzy, to może zrobię zbiorczo najważniejsze kwestie w osobnym temacie. (i to będą tylko te najważniejsze kwestie, nie wszystkie!)

  1. -600 punktów, Blizzard, “pomusz”
    Problem zostanie rozwiązany. Jeżeli faktycznie to nie z waszej winy, nie tracicie nic! Rozwiązane to będzie poprzez częstotliwość tego jak nas wywala. Jak od święta to nie odejmie nam punktów!

  2. Mój MMR to…
    Tak jest! Koniec z rangami w stylu srebro 3, brąz 5 i platyna 50! Będziemy znać nasz dokładny MMR!

  3. Liga, Liga, Liga!
    Tutaj też rewolucja! Zniesiony zostanie podział na HL i TL. Jeżeli ktoś chce grać solo i spotykać ludzi solo - wystarczy zaznaczyć! Jeżeli będzie nam to obojętne to wystarczy nic nie zaznaczać :slight_smile:

  4. MM w końcu jak u ludzi
    No w końcu będziemy mieć normalny MM, gdzie będzie żelazna reguła, że mamy healera, tanka 2 randomowe jakieś ludziki oraz jednego bruisera! (o ile dobrze pamiętam to był to bruiser)

5… Ale tank, tankowi nierówny!

I to prawda - dlatego nastąpi przetasowanie i nadejdzie podział na nowe role. Wojownik był spoko klasą… Teraz zostaje rozbity na klasę tanka, bruisera i ranged bruisera. (Jeśli dotyczy)

A co za tym idzie czeka nas masa re-worków, aby dostoswać tanki do tanków, healerów do healerów itd.

No i to te najważniejsze newsy! Po panela “O przyszłości” uzupełnię temat :slight_smile:

See ya soon!

4 polubienia

Nie zapominajmy, że tyczy się to tylko trybów qm i vs ai, czyli tak naprawdę nic nie zmienia. Z tego, co zrozumiałem w lidze i tak możesz sobie wziąć trollpick.

Poza tym nic nie wspomniałeś o zmianach w xp, a to chyba był najważniejszy temat na tym wydarzeniu. Odmieni to kompletnie sposób gry i z hotsa zrobi lola/dotę, co moim zdaniem jest ewolucją w złym kierunku.

Poza tym jak wprowadzą te zmiany to będzie czekał nas pierdyliard patchów ze zmianami u bohaterów takich, jak azmodan, zagara, hammer czy nawet abathur, więc to chyba o tych zmianach z xp należałoby najwięcej mówić.

1 polubienie

I dlatego czekam na panel o hotsie :slight_smile: (Tajniki hero of the storm się nazywa) - bo tam zapewne poruszą temat XP’a bardziej. Plus mogą wyjść jeszcze jakieś znaczące info

To niech mi ktos jeszcze wyjasni, jak wylonia range po polczeniu ligi bohaterow i druzynowej? Ta wyzsza, a moze srednia z obu. Albo totalny reset w co niestety/stety wątpie?

Zakładam, że po prostu jakoś to przeliczą - dzisiaj będzie więcej o hots i to jeden z tematów który zapewne poruszą - ale to zobaczymy co i jak dokładnie :slight_smile:

Dziwny ten blizzcon. Niby rok 2018 a imo najlepiej wypada Warcraft 3 i właśnie zmiano w HotSie.

2 polubienia

O co chodzi z tym XP ? Czyżby poszli po rozum do głowy i wreszcie skończy się komuna (dzielimy się wszystkim) i wprowadzą stary sprawdzony sposób czyli : “umiesz liczyć to licz na siebie” - jeśli tak to : Hurraaa, wreszcie HotS stanie się normalną grą. Żegnaj komuno, niech żyje kapitalizm.

A jeśli dla ciebie gra nie jest normalna z takim systemem xp jaki obecnie jest, to polecam się nie męczyć i nie denerwować, bo to nikomu nie jest potrzebne.

3 polubienia

Jak na razie jakoś licho z nowościami w HotS, po takiej imprezie jak Blizzcon liczyłem na coś więcej. Jakoś nic specjalnego: nowy bohater, kilka małych zmian w mechanice, ciąg dalszy wałkowania MMR i doboru graczy itd. itp. czyli żadna nowość, zwyczajna kolej rzeczy. Na tą chwilę najbardziej cieszy mnie rework WC3 i pewnie tak zostanie.

2 polubienia

Hots to hots, ta gra nie wymaga bombowych aktualizacji a mm raczej zawsze bedzie wymagalo wiele do zyczenia. System klanow mogliby jakis wprowadzic na zasadzie starych tl jak dobrze pamiecia siegam.

2 polubienia

Wiadomość, jaką gracze hots otrzymali na blizconie to: “gra zdycha”, ale to i tak lepsze niż"gra zdechła, idźcie się *****", które dostali gracze diablo.

Połączenie hl i tl to jasny przekaz: nie ma tylu graczy. Z resztą obecnie nawet na qm się długo czeka, a najwięcej osób gra przeciwko ai. Niemniej jednak mam odczucie, że zamiatają większość problemów pod dywan i poruszają kwestie tak naprawdę bez znaczenia. Te zmiany z xp zrobią z hotsa lola, każdy będzie pushował swoją linię, a jungler będzie czyścił merców i pomagał z pushem/gankami. Mam nadzieję, że się mylę, ale tak sobie wyobrażam nowe, nudne, jak flaki z olejem, meta.

No i ta nowa postać… Jest tyle ciekawych postaci z uniwersum gier blizzarda, a oni zdecydowali stworzyć lolitkę dla weebów. A może była konieczna taka sama dziewczynka z demonami jak w lolu? Oczywiście już po samym trailerze widać, że jest op, więc insta ban. Dlaczego nowe postacie zamiast być ciekawe muszą być strasznie op? Później je nerfują i tyle je widzisz w grze.

3 polubienia

Myślałem, że bardziej się tej gry zepsuć już nie da, a jednak, Blizzard nadal zaskakuje, szkoda ze negatywnie.

2 polubienia

No nie tylko hots został żywcem pogrzebany. Moim ulubionym momentem z blizconu był koleszka, który w trakcie pytań o diablo pyta, czy te ogłoszenia to jakiś przedwczesny prima aprilis :joy:

Mój bohater. Niestety jeśli ceny akcji nie pójdą w dół to nic się nie zmieni, bo tak naprawdę nasz głos nic nie znaczy i to w tym wszystkim jest najgorsze.

3 polubienia

xD kolejny mówi że umrze no raczej nie trudno wam żyć ale jeszcze hots pożyje koledzy i koleżanki :wink:

4 polubienia

aż wyjdzie nowy W3 i ktoś zrobi kolejną DOTE :stuck_out_tongue:

Tak więc wszystko zaczęło się na WC3 i wygląda na to że wszystko na WC3 się skończy, a po HotSie (w mojej pamięci) pozostanie tylko dziewczynka EMO z trumną na plecach, walcząca ze swoim ojcem, no cóż samo życie…

  • opis najnowszego bohatera (chyba będzie OP) :smiley:

Nie będzie bohatera bardziej OP niż ten:

:smiley:

1 polubienie

W sumie śmieszna sprawa. Narzekają, że postać wprowadzona dla weebusów, a o walory estetyczne Białowłosej czy reszty kobiecych postaci się nikt nie przyczepia. :wink:

Zresztą co zwykły szary gracz ma zrobić? Tu jeden tupnie nóżką, tu drugi powie, że mu się nie podoba, a trzeci zacznie szlochać. Z perspektywy Blizzarda, opłaca się robić grę komórkową głównie ze względu na to, że mobilniaki przynoszą całkiem dobry dochód. A połączone z znaną marką, to może być jakiś sukces. Na wowa narzekają, i co? Nadal dużo ludzi wydaje na niego pieniądze.

Prawie jak w typowym, amerykańskim serialu - sztucznie podtrzymują trupa przy życiu, bo może kiedyś się obudzi. Tylko różnica jest taka, że chyba chcą tego trupa “zabić”, ale nie chcą odłączyć maszyny podtrzymującej.

Powiem szczerze, że to jest przerażające - i pisze to, jako fan gier Blizzarda od przeszło 20 lat.
Blizzcon 2018 jest punktem zwrotnym w istnieniu firmy. Chyba nikt nie przewidział takiego dramatu.
Najdroższe w historii imprezy bilety. Wielkie nadzieje publiczności, kosmiczne rozczarowanie.
A nieudany żart Chenga “ludzie nie macie telefonów”, przejdzie do historii marketingu, jako przykład zrujnowania kontaktu z klientem.
Nie chciałbym tego, ale nie zdziwię się, jeżeli się okaże, że ta impreza zabiła studio - czekam na dzisiejsze zamknięcie na giełdzie w NY i ile straciły akcje Activision-Blizzard.

4 polubienia