Next Hero imperius

szkoda ze tak pozno ale podobno lepiej pozno nic wcale

Polubienia: 6

Ciekawe jakie zdolności będzie miał

Są tacy co jednak twierdzą TOO LATE.
Jakby go zapowiedzieli na blizzconie to pewnie wszyscy by szaleli z zachwytu, a tak nie ma komu. Ciekawe czy jest jeszcze sens robić PST, jak dla mnie mogli by zrobić 1 dzień żeby każdy mógł przeczytać wszystkie talenty i wyrobić sobie wstępną opinię.

Obstawiam że to bruiser, bo raczej nie zrobią kolejnego tanka-anioła, czy mele-zabójcę-anioła, chociaż niektórzy nazywają Maltaela bruiserem (pojęcia nie mam czemu), więc może zabójca.

3 polubienia

Tak to w pożądanych postaciach często wymieniany był Imperius, a teraz chyba nikt sie nie cieszy, nawet na forum nikt nic nie pisze xD

h ttps://imgur.com/kOW6XPv

Mam nadzieję że polski dubbing będzie tak dobry jak w D3.

1 polubienie

Nareszcie, mnie się podoba, choć i tak wolę tajemniczego Itheraela, na którego czekam od dawna. Głównie zaciekawiony, jaką unikalną mechanikę dla niego wymyślą.

Jakto nie wiesz czemu Malthael jest bruiserem? Jest ktos lepszy do tłuczenia sie jeden na jeden? Robienia campow? Ma duze survi? Self sustain?

To jaka jest definicja bruisera? Prawiewarrior?

Bruiser to bohater który klasyfikuje się pomiędzy zabójcą walczącym w zwarciu, a tankiem. Chodzi o wszystkie statystyki i jego rolę w drużynie. Z klasy zabójców najlepszym przykładem był Ragnaros, ale niestety był bo blizz przegiął z nerfami. Bucher też był kiedyś bruiserm, jak był mniej zależny od cechy.
Maltael ma za mało punktów HP żeby być pełnoprawnym bruiserm, to papier. Może jakby udręczone dusze dawały pancerz tak jak kiedyś, albo jakby miał jakieś CC. To świetny solo laner ale bruisre z niego naciągany. Thrall też jest papierem, ale więcej wnosi do drużyny, jest bardziej uniwersalny.
Jeśli chodzi o walkę 1vs1 to na pewno Rexxar wygrywa ten ranking (Rexxar oszukuje). Swoją drogą dystansowi zabójcy są bardzo dobrzy w walkach 1vs1 np. Fenix, Raynor, Szarogrzywy.

1 polubienie

Kto Cię uprawnił do takiej definicji?

Swoja droga fantastyczna argumentacja. Podajesz cechy bruisera i jako element wykluczajacy go, “nie moze byc papierowy”. Malthael wg Ciebie NIE JEST bruiserem bo jest papierowy. Ok. Ale Thrall JEST bruiserem bo (uwaga!) chociaz jest papierowy to wnosi wiecej do druzyny.

Czyli bruiser musi być po prostu mocny, zeby byc bruiserem. Wg Ciebie. To co piszesz o Ragnarosie, ze byl bruiserem ale juz nie jest bo dostal nerfy, tez dowodzi, ze bruiserem nazywasz te postacie, które sobie chcesz. Zadna konkretna definicja sie nie poslugujesz, jedynie dopasowuje ja do aktualnej listy postaci, ktore, zgodnie z Twoimi odczuciami, nazywasz bruiserami.

Wg mnie bruiser jest mocny na linii, ogarnia kampy, w tfach slabiej peeluje za to zadaje wiecej obrazen i ma spora doze self sustainu. Skad wzialem taka definicje? Znikad. Ale pasuje do znaczenia slowa.

To nie jest jego defnicja, wpisałem na gogle “Bruiser w grach moba” i lwia część wpisów to “polaczenie dpsa i tanka”. Ja również tak uważam i dla tego Maltael dla mnie nie jest bruiserem a raczej mele dmg.

A to wpis z ogólnego Słownika gracza z Lola -

W takiej sytuacji solo top (lub jungler) może być drugim tankiem, tzw. offtankiem, a może też przyjąć inną rolę. Zwykle jest to tak zwany bruiser, czyli postać wytrzymała, choć nie tak jak tank, ale zadająca przeciwnikowi znaczne obrażenia - choć pewnie nie takie jak carry.

Zarówno onet jaki 90% wpisów graczy ma takie samo zdanie, a więc maltaela nie nazwałbym bruiserem

2 polubienia

W takim razie poprosze od Ciebie o

  1. Liste tankow z gry,
  2. Cechy tankow.

Już zabieram się do roboty. Kiedyś ci już napisałem że nie będę ci odpisywał. Nie mam zamiaru robić dla ciebie listy tanków ani pisać o ich cechach. Proste wszedłem na gogle wpisałem “Bruiser w grach moba” i wyskoczyło to co napisałem wcześniej. Jak to ci się nie podoba to kieruj zażalenie do wszystkich graczy/osób które pisały że bruiser to “postać wytrzymała, choć nie tak jak tank, ale zadająca przeciwnikowi znaczne obrażenia - choć pewnie nie takie jak carry.”

Zresztą grając w Hotsa zauważyłem że jak ktoś pisze “bruiser” to przeważnie chodzi mu o Blaze, Artanisa albo Yrel, nigdy nie spotkałem się żeby ktokolwiek w drafcie nazwał Maltaela bruiserem.

2 polubienia

No właśnie jak nic Malthael.

Gdybym nie mial argumentow, to wlasnie takiej retoryki “nie bede Ci odpisywal” bym używał.

Kurde powiedziałbym że biorę tego imperiusa na ślepo bo musi być super i być bruiserem z mocnymi wbitami i tak dalej, ale pamiętam Co Blizzard zrobił z Stiukovem w HOTSie więc nie jestem niczego pewny kim będzie Imperius.

Btw wciąż czekam na prawdziwego psionika z Starcrafta bo w teorii mamy w grze już 3 teraz którzy są psionikami ale w praktyce z całej tej trójki tylko Kerrigan ma skilla związanego z psioniką i to jej ult jest :confused:

A przesunięcie Alaraka ?

Protoska psionika wygląda inaczej niż ta terrańska XD

Alarak i Tassadar mają psioniczne skille i w przypadku Alaraka są super ale gdzie terranie?

Ale Stukov i Kerrigan to bardziej zergi niż terranie.

Tyle że w fabule potrafią pokazać swoje psioniczne zdolności i to nierzadko.
Mi bardziej niż u nich przeszkadza brak psioniki u Novy. Brak.

Stiukov i Kerrigan byli terranami z czego Siutkov jest zainfekowanym terraninem, jakąś abominacją gdyż nie jest nawet zergiem. Wynik potwornych eksperymentów z laboratoria Naruda o ile dobrze pamiętam. Kilka razy został tam podobno zabity i wskrzeszony.

W fabule Stiukov jest drugim najpotężniejszym psionikiem w uniwersum. Przed przemianą Kerrigan na Zerus Stiukov mógłby z palcem w dupie ją zabić na miejscu.

Nova jest po Sarze Keriigan najlepszym duchem, a duchy to urodzeni z niezwykłym potencjałem psionicy, rekrutowani, poddawani kwarantannie i szkoleni od najmłodszych lat. Czyli tak psioniczna elita wśród Terran.

Kerrigan jest takim psionikiem ze jest teraz pidolonym BOGIEM uniwersum SC i może chyba wszystko. XD

Zamiast tego mamy Nova ala snajperke, Kerrigan które jest nie wiem czym i Stiukova roznosiciela UZDRAWIAJĄCEGO RAKA XXXD Kurde pamiętam przed wyjściem Stiukova w HOTSie nawalałem nim w SC2 w Co-Op modzie i tam Stiukov był tym prawdziwym Stiukovem z hordą zainfekowanych terran i nie tylko.

1 polubienie

To jakich zdolności od stukova powinniśmy oczekiwać? Jedyne co kojarzę ze SC2 to dowodzenie armią zainfekowanych. Jakie on ma jeszcze zdolności psioniczne?

Wabik Novy to nie jest zdolność psioniczna?