Next Hero imperius

szkoda ze tak pozno ale podobno lepiej pozno nic wcale

Polubienia: 6

Ciekawe jakie zdolno┼Ťci b─Ödzie mia┼é

S─ů tacy co jednak twierdz─ů TOO LATE.
Jakby go zapowiedzieli na blizzconie to pewnie wszyscy by szaleli z zachwytu, a tak nie ma komu. Ciekawe czy jest jeszcze sens robi─ç PST, jak dla mnie mogli by zrobi─ç 1 dzie┼ä ┼╝eby ka┼╝dy m├│g┼é przeczyta─ç wszystkie talenty i wyrobi─ç sobie wst─Öpn─ů opini─Ö.

Obstawiam ┼╝e to bruiser, bo raczej nie zrobi─ů kolejnego tanka-anio┼éa, czy mele-zab├│jc─Ö-anio┼éa, chocia┼╝ niekt├│rzy nazywaj─ů Maltaela bruiserem (poj─Öcia nie mam czemu), wi─Öc mo┼╝e zab├│jca.

3 polubienia

Tak to w po┼╝─ůdanych postaciach cz─Östo wymieniany by┼é Imperius, a teraz chyba nikt sie nie cieszy, nawet na forum nikt nic nie pisze xD

h ttps://imgur.com/kOW6XPv

Mam nadziej─Ö ┼╝e polski dubbing b─Ödzie tak dobry jak w D3.

1 polubienie

Nareszcie, mnie si─Ö podoba, cho─ç i tak wol─Ö tajemniczego Itheraela, na kt├│rego czekam od dawna. G┼é├│wnie zaciekawiony, jak─ů unikaln─ů mechanik─Ö dla niego wymy┼Ťl─ů.

Jakto nie wiesz czemu Malthael jest bruiserem? Jest ktos lepszy do tłuczenia sie jeden na jeden? Robienia campow? Ma duze survi? Self sustain?

To jaka jest definicja bruisera? Prawiewarrior?

Bruiser to bohater kt├│ry klasyfikuje si─Ö pomi─Ödzy zab├│jc─ů walcz─ůcym w zwarciu, a tankiem. Chodzi o wszystkie statystyki i jego rol─Ö w dru┼╝ynie. Z klasy zab├│jc├│w najlepszym przyk┼éadem by┼é Ragnaros, ale niestety by┼é bo blizz przegi─ů┼é z nerfami. Bucher te┼╝ by┼é kiedy┼Ť bruiserm, jak by┼é mniej zale┼╝ny od cechy.
Maltael ma za ma┼éo punkt├│w HP ┼╝eby by─ç pe┼énoprawnym bruiserm, to papier. Mo┼╝e jakby udr─Öczone dusze dawa┼éy pancerz tak jak kiedy┼Ť, albo jakby mia┼é jakie┼Ť CC. To ┼Ťwietny solo laner ale bruisre z niego naci─ůgany. Thrall te┼╝ jest papierem, ale wi─Öcej wnosi do dru┼╝yny, jest bardziej uniwersalny.
Je┼Ťli chodzi o walk─Ö 1vs1 to na pewno Rexxar wygrywa ten ranking (Rexxar oszukuje). Swoj─ů drog─ů dystansowi zab├│jcy s─ů bardzo dobrzy w walkach 1vs1 np. Fenix, Raynor, Szarogrzywy.

1 polubienie

Kto Cię uprawnił do takiej definicji?

Swoja droga fantastyczna argumentacja. Podajesz cechy bruisera i jako element wykluczajacy go, ÔÇťnie moze byc papierowyÔÇŁ. Malthael wg Ciebie NIE JEST bruiserem bo jest papierowy. Ok. Ale Thrall JEST bruiserem bo (uwaga!) chociaz jest papierowy to wnosi wiecej do druzyny.

Czyli bruiser musi by─ç po prostu mocny, zeby byc bruiserem. Wg Ciebie. To co piszesz o Ragnarosie, ze byl bruiserem ale juz nie jest bo dostal nerfy, tez dowodzi, ze bruiserem nazywasz te postacie, kt├│re sobie chcesz. Zadna konkretna definicja sie nie poslugujesz, jedynie dopasowuje ja do aktualnej listy postaci, ktore, zgodnie z Twoimi odczuciami, nazywasz bruiserami.

Wg mnie bruiser jest mocny na linii, ogarnia kampy, w tfach slabiej peeluje za to zadaje wiecej obrazen i ma spora doze self sustainu. Skad wzialem taka definicje? Znikad. Ale pasuje do znaczenia slowa.

To nie jest jego defnicja, wpisa┼éem na gogle ÔÇťBruiser w grach mobaÔÇŁ i lwia cz─Ö┼Ť─ç wpis├│w to ÔÇťpolaczenie dpsa i tankaÔÇŁ. Ja r├│wnie┼╝ tak uwa┼╝am i dla tego Maltael dla mnie nie jest bruiserem a raczej mele dmg.

A to wpis z ogólnego Słownika gracza z Lola -

W takiej sytuacji solo top (lub jungler) mo┼╝e by─ç drugim tankiem, tzw. offtankiem, a mo┼╝e te┼╝ przyj─ů─ç inn─ů rol─Ö. Zwykle jest to tak zwany bruiser, czyli posta─ç wytrzyma┼éa, cho─ç nie tak jak tank, ale zadaj─ůca przeciwnikowi znaczne obra┼╝enia - cho─ç pewnie nie takie jak carry.

Zarówno onet jaki 90% wpisów graczy ma takie samo zdanie, a więc maltaela nie nazwałbym bruiserem

2 polubienia

W takim razie poprosze od Ciebie o

1. Liste tankow z gry,
  2. Cechy tankow.

Ju┼╝ zabieram si─Ö do roboty. Kiedy┼Ť ci ju┼╝ napisa┼éem ┼╝e nie b─Öd─Ö ci odpisywa┼é. Nie mam zamiaru robi─ç dla ciebie listy tank├│w ani pisa─ç o ich cechach. Proste wszed┼éem na gogle wpisa┼éem ÔÇťBruiser w grach mobaÔÇŁ i wyskoczy┼éo to co napisa┼éem wcze┼Ťniej. Jak to ci si─Ö nie podoba to kieruj za┼╝alenie do wszystkich graczy/os├│b kt├│re pisa┼éy ┼╝e bruiser to ÔÇťposta─ç wytrzyma┼éa, cho─ç nie tak jak tank, ale zadaj─ůca przeciwnikowi znaczne obra┼╝enia - cho─ç pewnie nie takie jak carry.ÔÇŁ

Zreszt─ů graj─ůc w Hotsa zauwa┼╝y┼éem ┼╝e jak kto┼Ť pisze ÔÇťbruiserÔÇŁ to przewa┼╝nie chodzi mu o Blaze, Artanisa albo Yrel, nigdy nie spotka┼éem si─Ö ┼╝eby ktokolwiek w drafcie nazwa┼é Maltaela bruiserem.

2 polubienia

No w┼éa┼Ťnie jak nic Malthael.

Gdybym nie mial argumentow, to wlasnie takiej retoryki ÔÇťnie bede Ci odpisywalÔÇŁ bym u┼╝ywa┼é.

Kurde powiedzia┼ébym ┼╝e bior─Ö tego imperiusa na ┼Ťlepo bo musi by─ç super i by─ç bruiserem z mocnymi wbitami i tak dalej, ale pami─Ötam Co Blizzard zrobi┼é z Stiukovem w HOTSie wi─Öc nie jestem niczego pewny kim b─Ödzie Imperius.

Btw wci─ů┼╝ czekam na prawdziwego psionika z Starcrafta bo w teorii mamy w grze ju┼╝ 3 teraz kt├│rzy s─ů psionikami ale w praktyce z ca┼éej tej tr├│jki tylko Kerrigan ma skilla zwi─ůzanego z psionik─ů i to jej ult jest :confused:

A przesuni─Öcie Alaraka ?

Protoska psionika wygl─ůda inaczej ni┼╝ ta terra┼äska XD

Alarak i Tassadar maj─ů psioniczne skille i w przypadku Alaraka s─ů super ale gdzie terranie?

Ale Stukov i Kerrigan to bardziej zergi ni┼╝ terranie.

Tyle ┼╝e w fabule potrafi─ů pokaza─ç swoje psioniczne zdolno┼Ťci i to nierzadko.
Mi bardziej ni┼╝ u nich przeszkadza brak psioniki u Novy. Brak.

Stiukov i Kerrigan byli terranami z czego Siutkov jest zainfekowanym terraninem, jak─ů┼Ť abominacj─ů gdy┼╝ nie jest nawet zergiem. Wynik potwornych eksperyment├│w z laboratoria Naruda o ile dobrze pami─Ötam. Kilka razy zosta┼é tam podobno zabity i wskrzeszony.

W fabule Stiukov jest drugim najpot─Ö┼╝niejszym psionikiem w uniwersum. Przed przemian─ů Kerrigan na Zerus Stiukov m├│g┼éby z palcem w dupie j─ů zabi─ç na miejscu.

Nova jest po Sarze Keriigan najlepszym duchem, a duchy to urodzeni z niezwyk┼éym potencja┼éem psionicy, rekrutowani, poddawani kwarantannie i szkoleni od najm┼éodszych lat. Czyli tak psioniczna elita w┼Ťr├│d Terran.

Kerrigan jest takim psionikiem ze jest teraz pidolonym BOGIEM uniwersum SC i mo┼╝e chyba wszystko. XD

Zamiast tego mamy Nova ala snajperke, Kerrigan kt├│re jest nie wiem czym i Stiukova roznosiciela UZDRAWIAJ─äCEGO RAKA XXXD Kurde pami─Ötam przed wyj┼Ťciem Stiukova w HOTSie nawala┼éem nim w SC2 w Co-Op modzie i tam Stiukov by┼é tym prawdziwym Stiukovem z hord─ů zainfekowanych terran i nie tylko.

1 polubienie

To jakich zdolno┼Ťci od stukova powinni┼Ťmy oczekiwa─ç? Jedyne co kojarz─Ö ze SC2 to dowodzenie armi─ů zainfekowanych. Jakie on ma jeszcze zdolno┼Ťci psioniczne?

Wabik Novy to nie jest zdolno┼Ť─ç psioniczna?