Next Hero imperius

Jako drugi najpotężniejszy psionik w uniwersum.

Tutaj masz misje gdzie dostajemy Stiukova jako jednostke. Wyraźnie w atakach podstawowych nawala kulami psionicznej energii w skillach ma on tworzenie zainfekowanych terran(w końcu jest on przywódcą własnego szczepu głównie zainfekowanych terrran) i jakiś tam kwasowy pocisk.
h ttps://www.youtube.com/watch?v=Zi5slXWy6M0

Tutaj Stiukov jednym atakiem zabija swojego nemezis.
h ttps://www.youtube.com/watch?v=pJ5b5yQbFdI

A tu odrobina informacji z wiki.

In infested form, Stukov possessed/retained psionic abilities, along with a corrosive projectile attack. Unlike most infested terrans, he retained his intelligence, his mind closed off from the rest of the zerg hivemind (at least after his initial de-infestation). In his second infested form, Abathur rated Stukov as being only second to the Primal Queen of Blades. However, Stukov was a product of a specific design, and the interweaving of terran and zerg genetic material was on a level that not even Abathur was capable of.

Odpowiedź na twe pytanie drzemie w nazwie skilla którego okroiłeś o połowę… ‘Holowabik’. Holo od hologram :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nekrin
Dzięki za filmiki, sam bym nie znalazł.

D.V. dużo Ci czasu zajęło wrzucenie tego linku :-p
Pierwsze wrażenie: Tyrael jest ładniejszy

Skille fajne, oba ulta wydają się grywalne może zamieszać w nexusie ale cierpi na ten sam syndrom co mefisto wyglada jak plastikowa kupa a nie archanioł poza tym reszta aniołow chyba lewituje na swoich skrzydłach to czemu imperius chodzi piechotą?

Nigdy za bardzo nie zwracałem uwagi na wygląd, ale Imperius wygląda naprawde fatalnie.

2 polubienia

Jeśli ofensywnie użyjemy orężu nieba, no to ma naprawdę solidny burst dmg, na 20 poziomie bardzo szybko robi około 4-5k dmg w jednego bohatera. Bardzo dobra przeżywalność, ma dużo HP i przyzwoite leczenie.

Niestety masz rację. Imperius wygląda okropnie, strasznie niedopracowany model czego nie naprawiają nawet jego animacje, które wyglądają niezgrabnie :confused:

1 polubienie

Wygląda jakoś tak…LOLowo? XD

Ale skillowo mi się podoba i kupuje od razu, nie mogę się doczekać aż będę nadziewać wrogów na moją włócznię! <3
Ciekawe czy penetracja i stun 3 wrogów na raz to max czy można więcej?
.
.
.
Bez dziwnych skojarzeń! XD

Oba ulty wyglądają miodnie, choć użycie tego ulta z krzaków czy po prostu spoza wizji wroga, a potem przedłużenie stuna za pomocą ‘q’ będzie zabijało wszystko jak team będzie follow upować :smiley:

Szkoda tylko że przez pewnie pierwsze tygodnie będzie niegrywalne przez bany i takie tam T.T

Przy okazji Imperiusa wejdzie kilka drobnych zmian, najważniejsza to skalowanie potworności Abatura: Będzie mocniejsza w chwili przyzwania, ale drastycznie zmniejszył się bonusy za zabitych stronników.

h ttps://i.imgur.com/Z9ZiFA3.png

Gdyby bardziej wzmocnili podstawowe wartości to byłbym zadowolony (np. 2k HP i 120 dmg), ale aktualnie to spory nerf dla potworności. Wiadomo, klon w większości przypadków był lepszy, ale zdarzały się wyjątkowe sytuacje w których można było zagrać potworność, teraz wydaje się bezwartościowa.
To może być chęć nerfienia buildu pod leczenie. Zazwyczaj gramy ten build bo aktualnie inne talenty są zbyt słabe, natomiast na niskich poziomach gry Abatur dbający o swoją potworność mógł być OP. Drużyna która nie umie wykorzystać przewagi 5vs4 nie ma szans na takiego Abatura o czym się wczoraj przekonałem na QM (KTZ w 22 minuty zrobił 14k dmg).

Bardzo czekałem na Imperiusa, ale imo wygląda strasznie biednie. Pozostałe anioły mają coś majestatycznego w swoim wyglądzie/sposobie poruszania się. Imperius wygląda jak duży facet zakuty w zbroje o mdłym kolorze (jakieś brązy, bo do złota temu daleko). I do tego wtf z tymi skrzydłami? Wygląda jak bieda Kerrigan. Dlaczego nie może mieć skrzydeł jak jego bracia i siostra? W filmikach może miał inne, ale już w samej grze miał takie jak reszta aniołów.
Po za tym dlaczego dostał “ogniste” theme? W D3 jego umiejętności są tak białe, że aż oślepiają a tutaj wszystko to brąz wymieszany z czerwienią i żółcią :frowning:

Kolejna zmiana pod casuali którzy sobię nie radzą :slight_smile:

Imperius ma zbyt małe skrzydła, nieproporcjonalne:
h ttps://old.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/ac23dv/comparison_of_wings_imperius_tyrael_malthael/?st=jqggxggu&sh=9b03bcad

Wyglada jak wyglada. Będzie zamiatal do tego stopnia ze zgarnie 60% winrate. Wiadomo nie znam cyfr. Ale mechanicznie wydaje sie super mocny. To dobrze. Przestana mi banowac Kaelthasa:)

Nie mogą go zrobić zbyt podobnego do Tyraela bo przy byle zmianie skórki lub tylko koloru skórki byłby prawie nie do odróżnienia od Tyraela. Dlatego mamy to, co mamy.

Ja się śmieję bo jak robiłem koncept Imperiusa to w sumie kilka umiejętności i nazw jest BARDZO podobnych :smiley: Zupełnie, jakby ktoś się na tym wzorował :slight_smile: Skille fajne. Mechanika fajna. Ale, jak do tej pory nie narzekałem zbyt na wygląd bohaterów ( arthas troszkę za gruby się wydaje, alex… nie skomentuje ) to Imperius wygląda… jak ostatni shit. Jak półprodukt, który ktoś po prostu wypluł. I to bez żartów. Wygląda gorzej niż najsłabsze modele jeszcze z bety.

1 polubienie

On wygląda jak cosplayer :smile:
Niektórzy zwracają uwagę że animacje zdolności są zgapione od innych postaci. Domyślam się że są pewne szablony wykorzystywane u kolejnych bohaterów ale faktycznie u Imperiusa widać to wyraźnie. Jego W jest kopią Q Medivha.

1 polubienie
  1. Jeżeli chodzi o definicję bruisera to moja brzmi:
    Coś pomiędzy tankiem a zabójcą.
    Zarówno jeżeli chodzi o obrażenia jak i obronę.
    Czasem podlane sosem z odrobiny mobilności lub sustaina.
  2. Nabicie 3 przeciwników na dzidę wygląda fajnie ale nawet bez Imperiusa na polu bitwy przeciwnicy, rzadko ustawiają sie w linię dogodną do nabicia.
    Jak zobaczą Imperiusa to napweno nie staną się chętniejsi.
    Kto nabije dwóch na dzidę ten będzie czuł sie jak bohater przez pół meczu.
    Za nabicie 3 przeciwników powinien być jakiś super achievement.
    Za nabicie 4 przeciwników powinien lecieć ban 24 godzinny dla nabitych bo to ewidentnie trolling albo ustawka XD
  3. Jeżeli chodzi o jego za małe o kilkadziesiąt % skrzydła to powiem tak: Nie wygląda to dobrze tymniemniej jest kilka powodów dla których nie są tragedią.
    -Jeżeli mnie alzheimer nie myli to ci goście byli w stanie regulować/chować skrzydła. Do chodzenia lub biegania skrzydła nie są pomocą tylko źródłem zbędnego oporu aerodynamicznego.
    -Wielkie skrzydła mogłyby wypełniać za dużo ekranu.
    Obydwa argumenty które sam wymyśliłem wydają mi sie niewystarczające więc blizzard mnie zawiódł.
  4. Jak myślicie Blizzard znowu da mu staty które znerfi w kolejnym patchu?
    Już nie pamiętam kiedy wydali bohatera który nie dostałby po premierze nerfa.
  5. Ciekawe czy wystarczy mu mobilności żeby grało sie nim dobrze?
  6. Jest tyle chałasu o jego skrzydła na youtubie I w innych miejscach ale nikomu nie przeszkadza, że jego włócznia ma tak dużą, przedobrzoną głowę?!?

No nie wiem, na takich mapach jak np: Pole Bitewne Wieczności gdy robi się objectiva jest bardzo dużo ciasnych przejść gdzie bez problemu zrobi się trafienie 3, ewentualnie pomogą w tym takie postacie jak Zaria bądź KTZ który cały czas będzie do siebie przyciągać dwóch wrogów a ty będzie to follow upować dzidą.

A co do trafienia 4 to chyba maksymalna ilość bohaterów nabitych na włócznie Imperiusa to 3.

Btw ludzie co do wyglądu to Blizzard nie zmienił wygląd Alex gdy na angielskim forum temat liczący tysiące posty nic nie dał, więc na pewno nie zrobią tego teraz z mniejszych zespołem. No chyba że zespół grafików się nie zmniejszył.

Nabicie 3 to nie będzie problem.

Z Alex mieli konkretną wymówkę, nie chcieli aby była zbyt podobna do inny elfów. To był celowy zabieg, natomiast Imperius wygląda jakby był niedorobiony.

Nie wiem i mnie to nie interesuje gdyż hotsowa Alex od samego początku mi się podobała.

Co do Imperiusa nie wiem co jest najgorsze, te skrzydła czy wygląd zbroi czy może fakt że jako jedyny anioł chodzi po ziemi, ale to chyba akurat łatwo wytłumaczyć bo wiecie to archanioł odwagi więc jako jedyny ma na tyle odwagi by stąpać po brudnej ziemi, też może uznał że skoro ma nogi to będzie z nich korzystać a latać będzie tylko wtedy gdy tego potrzebuje np: gdy szarżuje na kogoś lub używa ulta z wzleceniem w powietrze. XD