Next Hero imperius

Może chcieli podkreślić jego charakter, że lubi siłowe rozwiązania. Zobacz jak on idzie, wygląda jakby miał zaraz podwinąć rękawy i spuścić komuś łomot.
W sumie to nie wiem, jest paskudny. Postaw obok niego Tyraela w białej mistrzowskiej skórce, wtedy Imperius wygląda jak uczeń w używanym kimonie, a Tyrael jak jego mistrz.

1 polubienie

Stąpając po ziemi można sie zaprzeć by mocniej dźgnąć włócznią.
Lewitując już nie bardzo.

Z tym lataniem może chodzi o to że Imperius na filmikach z D3 był o wiele wyższy od Tyraela, może chcieli zrobić ich w mniej więcej równym wzroście.

Blizzard nagrywa rimejk filmu “White man cant jump.”
“Orange angels can’t fly.”
Reżyserem jest Diablo z braćmi.

1 polubienie

Poprawili skrzydła
h ttps://imgur.com/a/HFRQHF1

Czy tylko mi ta aureola wydaje się taka za duża? Ja wiem że ona normalnie jest taka duża, ale jak na Imperiusa w grze a Imperiusa z Diablo, to temu w Diablo jakoś bardziej pasowała ta aureola a w HOTSie jakoś tak dziwnie wygląda…

Widze, że po zmniejszeniu ekipy Blizzard uciekł sie do mrocznej, nieczystej taktyki: jaką jest słuchanie fanów

Dobrze by było gdyby innym tytułom Blizzarda też przycięto zespoły.
Od dawna największą słabością Blizzarda jest niezdolność do podejmowania decyzji i dziesięciokrotne upewnianie sie, że jak zaczyna padać deszcz to wyciągnięcie parasolki jest dobrym pomysłem.
Obecnie wszystkie stare serie Blizzarda podupadają.
WoW? PvP ma traktowane po macoszemu od kilku dodatków.
Starcraft 2? Przeszedł na F2P i furory nie zrobił.
Diablo 3? Kiedyś to sie polowało w tych grach na przedmioty. Teraz jest to levelowanie po levelowaniu (mastery level czy cuś) I tak naprawdę kto grinduje ostrzej ten ma mocniejszą postać.
Diablo Immortals? Nie dzieki nie lubie jak sie seria rozmienia na drobne.
Starcraft Remake? No fajnie Koreańczycy wreszcie nie będą narzekać, że automatyka zmniejsza wagę zręcznych palców (tak przy okazji czyż to nie ironia, że w startegiach najważniejsza jest szybkość palców a dopiero później szybkość podejmowania decyzji?).
Warcraft 3 reforged? Po co tej grze nowa szata graficzna? Przerysowane modele postaci aż tak bardzo sie nie zestarzały. No chyba, że jakiś Americano gra na 40 calowym monitorze.
Gdzie jest Warcraft 4 ja sie pytam?!?
Hearthstone? Gra odnisła sukces bo nie miała konkurencji. Teraz jednak nowicjusz musi albo zapłacić 40-50 dolców na start albo przez 1.5 roku farmić.
Project Titan? Majstrowali przy nim 7 lat I przez ichniejsze niezdecydowanie wyszedł z tego tylko Overwatch.

2 polubienia

No i co sadzicie o Imperiusie? Mnie gra sie fantastycznie, chociaz winrate zalosnie niski. Potrzeba mu bufa?

U mnie to samo, gram mi się super. 0% wygranych :P. Ginę jak kapeć.

2 polubienia

Serio? Przecież on może pełnić rolę agresywnego tanka. Przypomina mi nieco gorszą wersję Diablo, a Diablo jest trochę za mocny. Według mnie można go spokojnie zamienić rolami z Malganisem.
Jeśli ma być bruiserem to albo trzeba mu wzmocnić waveclear, albo chociaż zmniejszyć koszty many. Natomiast przeżywalność i obrażenia w 1 cel ma ogromne i tutaj przydały by się nerfy.

PS: ten ult którym porywamy przeciwnika, można go używać przez ściany więc można wyjąć przeciwnika stojącego za bramą, taka ciekawostka

1 polubienie

No mozna wyjac ale czas/predkosc przelotu jest zbyt mala. Za to ulepszenie tego ulta na 20poziomie sprawia ze mozna go uzywac, grajac sprawnie, co 15sekund. No dobra. Co 20.

Chcialbym zobaczyc Imperiusa z talentem na 3%hp, z czapka na predkosc ataku od Abathura oraz ze swoim buffem 50% predkosci ataku po trafieniem stunem, jak zjada grubasow. Wystarczy dac E i autoatakowac. E wrzuca nawet kilka razy znacznik po jednym uzyciu. Wystarczy go sciagac co chwile.

Problemem sa moim zdaniem slabe obrazenia ze spelli.

3% wchodzi tylko w przypadku naznaczenia za Ogień Solariona, także Gorejący Pancerz i prędkość ataku nie dadzą efektu zżerania grubasów, jeżeli chodzi o procenty.

3% wydaje się dobre jak chcesz robić pełne kombo i zabijać, np. wskakiwać z za ściany.

Jeżeli zmniejszyć mu obrażenia na pojedynczy cel i poprawić waveclear to obawiam sie, że zrobimy w ten sposób kilka kroków w stronę nijakości.
Już w samej prezentacji bohatera blizzard stwierdził jasno, że gość ma być pojedynkowiczem, inicjatorem z dodatkiem kontroli tłumu.
W wadach wymienili: Słabe ściąganie z siebie/sojuszników wrogów, brak redukcji leczenia, Słabe obrażenia przeciw nie-bohaterom.
Może mam jakieś zboczenie ale lubie wyrazistych bohaterów którzy w czymś się mocno specjalizują.
Wiadomo, że jak ktoś zabija pojedynczych wrogów samym spojrzeniem i zabiera minionowi 1 hp na 2 sekundy to jest to przegięcie ale Imperius nie jest nawet blisko do osiągnięcia tego poziomu.

Z ciekawostek:
D.Va kontruje Q Imperiusa swoim taranowaniem.

Wiecie czym jest Imperius? To taka nieco inna wersja Diablo, a różni się tym że robi więcej obrażeń, ale ma gorszą przeżywalność.

Voidslash
Ja rozumiem że każda postać powinna mieć swój charakter, ale jeśli go nie zmienią to będzie pierwszy bruiser który jest mega słabym solo lanerem. Nerfy na obrażenia polecą na pewno bo top dmg można robić w każdym meczu, dla przykładu niemal sam zabiłem Azmodana na combo.
Sprawdza się w roli tanka ale pod warunkiem że mamy inną solidną postać na froncie. By być typowym tankiem brakuje mu około 200-300 hp na start.

Gość ma tyle obszarówek, że mogę przeboleć słabość na linii solo.

Co do obrażeń to faktycznie powinni je przypiłować a opiłki wsypać mu do żył żeby był nieco cięższy do zabicia.

Ale wtedy będzie solo tankiem, a tankiem ma być Blaze :slight_smile:

No cóż zobaczymy co Blizzard wymyśli.
HotS’a nie znam aż tak dobrze jak LoL’a więc w sumie nie będe sie zbytnio silił na zgadywanie.

Moja opinia o nim po rozegraniu kilkunastu meczy.
Najczęściej gram tym buildem

h ttps://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/imperius#kdid

Zadanie pod W poprawia czyszczenie alejki, jednak oprócz tego potrzebny jest talent z poziomu 7. Tutaj albo dalej gram pod W, albo wzmacniam ataki podstawowe. Na poziomie 4 wszystkie talenty są dobre, zależnie od sytuacji. Na 10 obie ultimki są grywalne, ale oręż niebios dużo lepszy i raczej używam tej zdolności do zadawania obrażeń niż obrony, to znaczy że często aktywuje ją sobie jeszcze przed zaczęciem walki. Na 13 zawsze gram redukcję CD bo to ta zdolność najlepiej wpływa na cechę. Na 16 tak jak na 4 wszystkie talenty dobre, zależy od sytuacji. Na 20 zawsze gram nieustepliwość.
Jego obrażenia w jeden cel są ogromne, walki 1vs1 wygrywam z każdym nie mobilnym i mało mobilnym przeciwnikiem. Jego ogromną zaletą jest atak z zaskoczenia, czyli wjazd przez ścianę. Ściana musi być odpowiednio cienka żeby taki wjazd się udał i dla tego na niektórych mapach radzi sobie lepiej (np. piekielne kapliczki), a na innych gorzej (np. hanamura). Jest świetny w gankowaniu, lub robieniu zasadzek i jeśli taką taktykę obierzemy to właśnie wtedy może pełnić rolę tanka. Natomiast długie walki i ciągły poke to nie dla niego.