Nie mogę pisać postów

Piszę to tutaj ponieważ nie mam innej możliwości.

Po zmianie przeglądarki ze zwykłego internet explorera na google chrome strona forum World of Warcraft w ogóle nie widzi mojego konta. Jestem zalogowany, ale wygląda to tak jakbym nie miał żadnej postaci i po prostu nie mogę brać udziału w dyskusjach. Gdy kliknę “zmień postać” pojawia się pusta strona tak jakbym nie miał tej gry zainstalowanej . Wcześniej na internet explorerze wszystko działało.

Mój Windows to 7 ultimate 64 ,wszystkie sterowniki aktualne.

Bardzo proszę o pomoc jestem w trakcie szukania nowej gildii przed Shadowlandsami i forum byłoby bardzo pomocne

Jeśli byłoby to pomocne mogę napisać ten post angielsku

Dziękuję, pozdrawiam

siema, nie ma potrzeby pisać po angielsku :wink:

Jak coś to upewnij się, że jesteś wylogowany na tamtej przeglądarce plus możesz zmienić hasło - często o dziwo to pomaga w wielu przypadkach :slight_smile:

Niestety nie pomogło . Cały czas przeglądarka google chrome widzi mnie zalogowanego ale tak jakbym nie posiadał WoW’a lub nie miał go zainstalowanego(0 postaci, nic). Mam tylko opcje kupienia subskrypcji lub “try free” (zapewne chodzi o starter).

Dzięki za poświęcony mi czas .

Cześć!

Sprawdź czy czasem nie jest to forum w innym regionie niż twoja gra. Na dole strony masz opcję wyboru regionu :slight_smile:

Dzięki !! Pomogło :slight_smile: Heh takie proste a tyle się nad tym głowiłem lol.

Ciesze się, że pomogło! :slight_smile: