Nowy bohater z blizconu - ORGINALNY BOHATER NEXUSA

No i zapowiedzieli, nowym bohaterem będzie orginalny heros nexusa czyli białowłosa dziewoja orfea, córka władcy kruków + BĘDZIE SKIN LEORYKA WOŹNEGO I MOUNT MYDŁO!!!

3 polubienia

…a w 2019 czeka nas rework doświadczenia, pancerza, katapult i więcej™.

1 polubienie

Już się boje tego reworku doświadczenia…

4 polubienia

Cóż, to brzmi jak koniec wspólnego doświadczenia…

1 polubienie

Dla mnie to będzie smierć hotsa bo jest to jedyna rzecz która odróżnia go od innych mobów

Polubienia: 6

Z animacjami naprawdę się postarali, są mega. (a mi się nie podoba ta trumna na plecach)

LEORYK WOŹNY.

Ale zmian w fundamentach rozgrywki boję się tak jak wy…

1 polubienie

Ogólnie to, im dłużej patrzyłem na Orfeę, tym bardziej widziałem w niej Scyllę ze Smite’a. :wink:

Nosz ***** w końcu.

.
.
.
.
20 znaków, parampampam, cóż za cudowne forum.

1 polubienie

Po przeczytaniu tego artykułu o zmianach w 2019 to nie wygląda to tragicznie

2 polubienia

Omg postać z uniwersum Hotsa w Hotsie xDDD Czyli jednak już nie mają pomysłów na bohaterów? Pamiętam jak kiedyś pisaliśmy na starym forum o tym i większości osób sie to nie podobało. ;/

4 polubienia

Bardziej małą za dużo pomysłów skilli a za mało pasujących do nich herosów z innych uniwersów to zrobili nowego herosa xD

Filmiki z gameplayu i cinematic

Może skończ już wylewać te swoje żale forum… Hots był jedyną grą blizzarda (nie licząc HS), która nie posiadała w swoim uniwersum nic poza “swoim światem”. Kiedy postanowili wprowadzać tam fabułę między mieszkańcami Nexusa, logicznym był fakt, że kiedyś w końcu pojawią się też postaci, które nie należą do Wc/Sc/Diablo/Ow/Klasyki Blizza.

Od siebie dodam, że widzę w niej bardzo ciekawą postać, która naprawdę zachęca do zakupu. No i ten skin do Leoryka mnie dosłownie zmiótł! (badum tss)

3 polubienia

Orphea to zapchajdziura, zmarnowane miejsce na nowego bohater. Nawet jeśli mechanicznie będzie ciekawa to fabularnie postać nie istnieje (te komiksy i cała ta historia jest beznadziejna).

Dostajemy naszą oczekiwaną, dawno zapowiedzianą skórkę dla leoryka, super, bardzo się cieszę.

Jest też kilka zmian w mechanice i przyznam szczerze że nie wygląda to źle. Nie spodziewałem się tych zmian, są interesujące, nie jestem w stanie ocenić jak wpłyną na HOTSa, zobaczymy.

Pytanie co dalej, bo na razie to cieniutko jeżeli chodzi o HOTSa. Widziałem też koniec Diablo więc jak na razie jestem mega rozczarowany.

Polubienia: 5

Kolejny zabójca z samoleczeniem. Może od razu niech wywalą uzdrowicieli-supportów, skoro tyle postaci już sama się leczy?!

A męcik ma jakąś fabułę?! Czy probiusz? Każda postać wchodząca do neksusa praktycznie nie ma fabuły, bo czym jest neksus jak nie jedną wielką pustką, gdzie masa syzyfów pcha swoje głazy pod górę?

1 polubienie

Mecik ma więcej fabuły niż to coś, widać blizzard niczego się nie nauczył no po za tym ze od nonameów przechodzi to pełnoprawnych behoterów z “uniwersum” ktore samo w sobie nim nie jest i nigdy nie będzie, to miejsce która splata inne uniwersa na potrzeby gry i istnieje tylko dlatego ze ma części każdego z wyżej wspominanych uniwersów

Jak to coś, bo to nie jest bohaterem i nie będzie może być ważniejsze od takiego żeby daleko nie szukać Deathwinga? serio?

2 polubienia

Ktoś powiedział, że jest ważniejsza od Deathwinga? Źródło?
Gdyby się uprzeć, to zawsze znajdzie się bohater ważniejszy od tego, który w danym momencie wchodzi do gry.
Btw. Twilightus, grasz jeszcze, czy twoje zainteresowanie grą dalej ogranicza się do krytykowania jej na forum?

Mam mieszane uczucia. Przyznać trzeba że pomysł na postać fajny a wygląd umiejętności to klasa sama w sobie ale czy naprawdę potrzeba nam noname postaci z gry która nie ma fabuły (te3-4 komiksy ciężko nazwać fabułą)? Jest tyle posataci z Diablo, Warcrafta, Starcrafta czy Overwatcha a ani muszą dać akurat coś takiego.

Co do zmian w mechanice ciężko coś powiedzieć bez wcześniejszego ogrania ale wydaje mi się że te zmiany idą w zła stronę. Boje się że niedługo dadzą last hittowanie tym samym zabijając oryginalność tej gry. Rozumiem że obecnie solo line jest przegięty ale zmiany w tą stronę zniszczą ta grę.

3 polubienia

Ech i znowu zaczyna się bóldupie, że to noname a nie “prawdziwy” hero ale czego spodziewać się od trolla Twilightus i jego trollerskiej ekipy…

3 polubienia

Jakie by nie było, wciąż lepsze niż Diablo Immortal ;p

Polubienia: 6

Obie grupy mają tu troche racji przyznam, bo fabuła w hotsie dopiero raczkuje chodź i tak jak na świat “Który łączy światy” to jest dość dobra. I pewnie teraz odezwą się “Obrońcy” prawdzich fabuł blizzarda takich jak Diablo czy Starcraft.
Ale powiedzmy sobie szczerze;
Kiedy ostatnio dodali coś związanego z fabułą do tych gier bo jedyne co widze to przenoszenie na inne urządzenia i dodawanie nowych bohaterów do trybu współpracy. I wiem zapomniałem o WoW ale tego nie można i nie da się porównywać. Powiem tak jak Overwatch wystartował to nie miał jakiejś dobrej fabuły ani nie była ona zbyt długa, a teraz jest wg. mnie w bardzo dobrym stanie.(Zwłaszcza filmiki animowane i eventy z nimi związane)
Hots zasługuje na nowe postacie, ale nie takie znane z innych gier, tylko stworzone na potrzeby fabuły w TEJ grze. Bo jeśli gra będzie szła tylko w strone dodawania postaci i eventów z innych gier to to bardziej będzie reklamówka a nie gra.

Jeśli natomiast chodzi o skin to bardzo się z niego ciesze i chciałbym więcej z tematyki “szkoły”.

Reworki, balansy, zmiany to już będzie kwestia do omówienia kiedy wejdzie to na serwery testowe i oficjalne, więc narazie można patrzyć tylko na notki i liczyć że większości się spodoba.

(Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod “interfejs” w zapowiedzi “in 2019”)

1 polubienie