Po latach zainstalowałem Battlenet, profil znikł, zakupione gry także

Cześć, próbowałem zalogować się na swoje konto Battlenet sprzed lat, konto znikło, ten sam mail wykorzystałem ponownie, ale tak czy siak nie mam już kupionych gier. Chciałbym odzyskać swoje gry. Co mogę zrobić?

Obawiam się że kupić ponownie. Blizzard umie tylko liczyć pieniądze. równeiż straciłem konto z grami…

Witaj!

Skontaktuj się z nami, otwierając zgłoszenie - logujesz się do niewłaściwego konta, ale pomożemy odzyskać konto jak się z nami skontaktujesz :slight_smile:

https://support.blizzard.com/

Konto żony odnalazłem. Moje najpewniej zostało shakowane, rok temu dostawałem szereg wiadomości o potwierdzeniu konta. z całą pewnością to był mój email login. Co teraz?
Wiadomość z 3 czerwca 2020

"Witaj, Kezhege#2525!

Chcemy poinformować, że na Twoim koncie dokonano ostatnio zmian pewnych danych:

Aktualizowano adres e-mail twojego konta.

Jeśli ostatnio zdarzyło Ci się wprowadzić zmiany na Twoim koncie Blizzard, zignoruj tę wiadomość. Jeśli jednak zmiany NIE ZOSTAŁY wprowadzone przez Ciebie, zalecamy jak najszybszą zmianę hasła i dokonanie odpowiednich poprawek, by zadbać o bezpieczeństwo konta."

Wyślij do nas zgłoszenie podając ostatnie znane Ci dane z konta, które pamiętasz. Odzyskamy konto :slight_smile:

Konto odzyskane. Dzięki!

Witam, Przed chwilą zostało mi skradzione konto, dostałem trzy szybkie maile, i po chwili wywaliło mnie z gry i profil był niedostępny, czy jest szansa na odzyskanie?
bardzo proszę o odpowiedź.