Powtarzająca się mapa

Witam,

Dziwny problem mnie nęka. Może ktoś poda rozwiązanie. Od paru miesięcy, gdy chcę zagrać QM lub powbijać z SI poziomy bohaterów, dostaje non stop Przeklęta Kotlinę. Grywam teraz głównie bójki ale co mnie najdzie ochota na qm - przeklęta kotlina ?! Nie może być mowy o zbiegu okoliczności, gdyż próbowałem około 10 gier, przemiennie QM/SI i ciągle jedno i to samo pole. Może ma ktoś jakiś pomysł :slight_smile:

Wydaję mnie się że dla początkujących graczy jest właśnie tak ustawione żeby ogarnęli jedna mapę a dopiero później pojawia się rotacja, kiedy konkretnie tego nie wiem.

1 polubienie

Jaki ty masz poziom konta? Przeklęta Kotlina jest w rotacji tylko dla nowych graczy, więc musisz mieć dosyć niski.

1 polubienie

Polecam zagrać w trybie szybkiej gdy tylko Ci się odblokuje, poziom niewiele wyższy niż na botach :laughing:

stary

Stary szacun! W tej grze się wbija poziomy (lub uczy nowych postaci) na rankedach, lub z braku laku na QM.

Dzieki wszystkim za odpowiedz, duzo mi to wyjasnilo. Jest to moje 2 konto, zalozone bo jak pisalem gram glownie w brawl a raz od czasu wlacze qm. Grajac od poczatku hotsa, nie pamietalem zeby byla jedna mapa dla poczatkujacych , dlatego sie zdziwilem. Mysle, ze mozna zamknac temat. Pozdrawiam

p.s poziom konta to 98

Tia, niski poziom i dlatego. Jedna mapa dla początkujących jest bodajże od roku? Albo mniej? Już nie pamiętam, ale tak czy tak nie jest od początku. Wydaje mi się, że po 100 czy 200 lvlu (stawiałbym na pierwszy) dopiero odblokowuje się możliwość nowej puli map.
Głównie zrobili to dlatego, że Kotlina jest w miarę łatwa do nauczenia. :stuck_out_tongue: