Problem ze ścinkami

Witam. Otóż ostatnio wróciłem do waszej produkcji. I idzie mi świetnie. Lecz mam taki problem, co którąś grę mam straszne ścinki, gdzie ich być nie powinno bo mam całkiem dobry komputer. Reszta gier typu far cry 5/gta5 śmiga mi bez zarzutu. Moje podzespoły to GTX 1650S 4gb 12000 mhz, procesor i5 5 generacji i 12 gb ram. Nie dość że co kilka gier mam takie ścinki i teleporty że szok to jeszcze FPS coś nie śmigają tak jak powinny. Gram na ustawieniach wysokich ( Choć na ustawieniach Ekstremium mam identyczne fps-y co na Wysokich i nic nie laguje, Wtf?. Dodatkowo po 5 grach temperatura mojego procesora wynosi 35 stopni więc jest to stosunkowo mało więc wine procesora czy komputera z miejsca wykluczyłem. Więc jakieś porady jak temu zaradzić? Szukałem na internecie pomocy lecz jej nie znalazłem …

Cześć!

Jeśli jeszcze nie próbowałeś tych kroków, to sprawdź je proszę. Głównie te w sekcji “zaawansowane”

Dodatkowo sprawdź sterowniki karty - zobacz czy masz opcję przełączenia się pomiędzy Game Ready a Studio. Ta opcja powinna być w GeForce Experience.

Jeśi masz włączoną opcję interaktywnego pulpitu (takie jaki Windows Aero czy pokaz slajdów itd) wyłącz tę opcję i sprawdź jak działa HoTS.

Możesz też dołączyć plik MS Info jeśli te kroki nic nie pomogą. Plik wklej na pastebin.com i podaj link :slight_smile:

mam ten sam problem , ustawiłem w NVIDIA oraz wyłączyłem AERO a także pokaz slajdów

Nie mogę dodać linku do pastebin bo nie mogę umieszczać odnośników

Ścinki u mnie jak i również długie ładowania po zakończonym meczu były spowodowane jakimś virusem. Przeskanowanie i usuniecie virusa od razu naprawiło problem.