Przypomnienie czym miał być HotS

Pegi 16 :smiley:

Ta gra miała być kozacka, a robią z niej teraz pokemon-party.

Ta gra skończyła się kiedy Dustin Browder przestał być reżyserem. Potem przyszedł Alan Dabiri ten też zrezygnował - ciekawe czemu ? :laughing: Ciekawe kto będzie next bo na razie chyba nie ma chętnych :rofl:.

4 polubienia

Nie wiem o co ci chodzi gra jest dalej kozacka tak jak i była wcześniej, pokrywa się w 100% z tym co zawarte jest w filmiku i niby co znaczy “pokemon-party”? Kolejny temat o tym, że hots umiera i jest niekochany?

Polubienia: 5

Nie wiem o co chodzi .

2 polubienia

Czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi w tym zdaniu?

No i czego ten gościu chce od pegi 16? Różnica między tym filmikiem a dzisiejszym HOTSem jest taka że na filmiku widzimy grę w klimacie SC2 gdzie stronnicy tanki mają animacje śmierci podobną do marinsów z SC.

Myślę że chodzi o te zabawki

No i jaki problem z nimi?

Że się nie podobają
20 znaków

Prawda jest taka że w tej grze patologia goni patologie, postanowiłem trochę w to pograć bo LoL mi się znudził, ale to coś… nawet tego grą nazwać nie można… ta gra to kwintesencja totalnej tandety, aż dziw że są ludzie którzy w to grają, ba i jeszcze się tym czymś jarają.

A czy te zabawki mają jakiś wpływ na gre/gameplay? Nie? Jeśli nie to komuś trzeba tu kupić maść na ból pupy.

Aha, czyli jesteś graczem LOLa któremu znudził się LOL więc przyszedł pograć w HOTSa i bez żadnych argumentów piszesz że ‘tego’ nie można nawet nazwać grą?

Były jeszcze jakieś szanse na to bym wziął twój post na poważnie, póki nie przeczytałem :

Ten tekst ukazuje tak bardzo twój poziom i znajomość gry. Jeśli są gry na świecie które można powiedzieć że są tak słabe że nawet grami nie można je nazwać to na pewno HOTS się do nich nie zalicza a ty jesteś dla mnie oficjalnie zwykłym trolem który nic nie wiem o HOTSie i nie ma co robić ze swoim życiem więc je marnuje na takie wypowiedzi.

3 polubienia

Tobie przeszkadza że komuś innemu się coś nie podoba?

Nie podoba mi się to że ktoś nazywa HOTSa

Tylko dlatego że wychodzą zabawkowe skórki. Czyli w takim razie cukierkowe/świąteczne/anime mechy skiny już są ok? I twierdzenie że przez skiny reżyserzy HOTSa rezygnowali z bycia częścią tworzenia gry, zabawne.

Btw: Kto może nie chcieć grać Dehaką Dinozaurem!?
h ttps://twitter.com/BlizzHeroes/status/1068927718513872896

Ps: Jedynie na co bym narzekał to na kolejny skin do Valery XD

2 polubienia

Bez przesady ludzie. Nadchodzą święta, to chcą zrobić jakiś tematyczny event z zabawkami. :wink: A jak komuś się gra nie podoba, to jest jeden prosty sposób by to zmienić - Dodaj lub usuń programy/Heroes of the Storm. :wink:

2 polubienia

Mechy są paskudne, najgorsze skórki w grze, jak widzę mecha to wychodzę z meczu i z następnych 10 meczy też wychodzę, nienawidzę jak ktoś gra mechem, insta lose.

Masz rację powinien użyć sformułowania plusz-party.

Tym samym reworki weszły na PST, miłego testowania. :slight_smile:

i nie tylko reworki…

  • Bohaterowie będą mieli mniejszy model kolizyjny. W jakim celu, nie mam pojęcia.
  • Wchodzą zapowiedziany zmiany z doświadczeniem, o zgrozo. Jedyne co zmienili to najemników - dają doświadczenie tylko za przejęcie.
  • Zmiany w mechanice pancerza i wielu bohaterów dostaje buff do pancerza. Swoją drogą jest chyba błąd w polskiej wersji bo to są buffy do pancerza ogólnego, a nie fizycznego.
  • Zmiany balansujące Fenixa, mały szczegół w porównaniu do całej reszty
  • Najemnicy: Samuraj na Hanamurze i ten duży na Odlewni zyskują nieustępliwość tak jak bossy.

EDIT:

  • doszły jeszcze jakieś ustawienia kursora, ale sam się w tym nie zagłębiałem.

Właśnie to robimy, już nie długo casuale będziecie czekać 10 min na mecz na hl’ce, wtedy będziecie mogli sobie trollować gry między sobą, pozdrawiam i czekam na PO.

W sumie wszystko prócz zmiany w Expie na plus. Jeśli blizz wprowadzi te zmiany to w sumie nie ważne jakie skiny dadzą gra umrze i tym razem to nie żart.

Zastanawia mnie taka sytuacja:

Bramy i wieże są zniszczone przy fortach. Drużyna Czerwona robi obozy najemników, ponieważ obozy dają dużo doświadczenia (1 obóz = około 2 fal stronników). Drużyna czerwona zyskuje przewagę. Drużyna niebieska świadomie traci forty. Drużyna czerwona zyskuje katapultę co 3 fale stronników. Drużyna Niebieska się cieszy bo Czerwoni są odcięci od fal stronników. Drużyna Niebieska gra pasywnie dzięki czemu powoli odrabia straty, gdyż Czerwoni tracą doświadczenie ze stronników.

Pytanie tylko jak szybko będą się pushować alejki żeby Czerwoni stracili doświadczenie. Oraz jak duży wpływ na grę na różnych mapach będzie miał fakt że Niebiescy stracili forty (strata bezpiecznego terenu, wizji, brak informacji, trudniejsze rotacje itd.). Teoretycznie Czerwoni znów mogą robić obozy najemników co sprawi, że niebiescy będą pozyskiwać doświadczenie ze stronników, a Czerwoni z najemników.
Trzeba by dokładnie policzyć na konkretnych mapach ile może pozyskiwać doświadczenia z samych obozów, a ile ze stronników.

Tak czy inaczej to bardzo nudny scenariusz.

Scenariusz wręcz tragiczny. Praktycznie jakiekolwiek aktywne granie przestanie mieć sens. Nowa meta to będzie 3 solo linerów i 2 postaci do robienia camp. 15-20 min stania pod bramą i zbierania expa, jeden TF i koniec gry. Nie wiem co Blizzard chce osiągnąć tą zmianą. Zachęcić do gry więcej trolli? Bo w sumie teraz można ginąć do woli bo tak długo jak zbiera się exp to i tak nie ma sensu. Nawet jest gdzieś filmik jak PROsi przegrywali 45:2 a i tak wygrali bo mieli raptem pół lvl w plecy gdzie obecnie byłoby to z 5lvl najmniej.

Nawet gdybyś w ogóle nie grał to i tak masz prawo udzielać się na forum, ale nie stety Polskie forum Hotsa to niestety mało tolerancyjne miejsce. 90% tematów na tym forum kończy się kłótnią i udowadnianiem swojej racji.

Lepiej daj na luz i nie staraj się dyskutować, napisz co Cię boli i wszystko, nie odpowiadaj na głupie zaczepki ja tak robie :wink:

1 polubienie