Qhira - Nowy bohater sierpień

h ttps://twitter.com/BlizzHeroes/status/1155160941622960128
h ttps://twitter.com/BlizzHeroes/status/1155160941622960128

Dużo osób stawia na (Warcraft) Lady Vashj lub Azshare. Niektórzy sugerują że to smoczyca Onyxia, córka Deathwinga. Może to też być ktoś z Diablo, może mocno wyczekiwana czarodziejka z D2.
Ewentualnie blizzard znowu robi sobie jaja tak jak podczas prezentacji D.vy - to może być postać z nexusa w interakcji z zupełnie innym bohaterem.

edit:
h ttps://twitter.com/BlizzHeroes/status/1155523319556390915

1 polubienie

Na pierwszej zapowiedzi był naszyjnik Raven Lorda albo coś podobnego. Do tego pióra. Myślę, że, niestety, coś z nexusa:)

1 polubienie

Ależ poruszenie na forum przez tego nowego bohatera, pamiętam jak te forum miało minimum paredziesiąt wpisów w prawie każdym temacie.

2 polubienia

Nowa bohaterka Nexusa.
Opis zdolności w Patch Notesach.
Przyciągnięcie Sonii, poza tym autoleczenie, krwawienie u wrogów, krótkie stuny i latanie dookoła. Coś mi to przypomina… (Orfea).
Może być bardzo irytująca, ale równocześnie lubię takie postaci, więc cieszę się, że to ja będę irytował innych :smiley:

Wakanda pełną gębą xD Ciekawe czy będzie skórka “białoskóra” czy może to zbyt rasistowskie xD Ogólnie zapowiada się ciekawie.

Jestem totalnie zawiedziony i w szoku że przy zmniejszającej się ilości graczy zdecydowali się na postać z …, dodatkowo jest nieco podobna do Sonii, zaś mechanika krwawienia, robiłem koncept z podobną mechaniką i również czytałem wiele fajnych konceptów.

Natomiast wchodzą też zmiany w rankedach, które nadal nie wiele zmienią, nadal uważam ten tryb za 4fun.

Są też zmiany w zergach na Braxis i te bardzo mi się podobają. Ogólnie zergi będą miały mniej HP, ale więcej dmg. Dodatkowo będą przywoływać kapsuły z zerglingami, więc im szybciej zergi zostaną pokonane tym lepiej.

3 polubienia

Ogólnie postać może być fajna, ale nigdy nie grałem zabójcami w Hotsie, ale nie wiem czemu Blizz w takim momencie dodaje postać z Hotsa?? Nie powinni teraz czasem dodawać jakiś mocno wyczekiwanych postaci?? Życie tej gry wisi chyba na włosku a oni dodają postać której nie za bardzo chyba chcą gracze. Druga sprawa że teraz będą wydawać z 4 postacie rocznie, jak dla mnie powinni dodawać teraz postacie z Warcrafta, Starcrafta i Diablo.

Poważnie kompletnie nie rozumiem decyzji Blizzarda od jakiegoś czasu.

Polubienia: 5

Gra ma ile? 5 lat? Licząc od bety bo wiadomo. Można było kupić i grać. Przez te 5 lat w grze nie ma kluczowych postaci blizzarda, za to jest cały szereg różności. I ok. Różności są fajne. Zresztą, dla mnie liczyła się zawsze mechanika a nie uniwersum ani imię. Tylko zobaczcie jaką mamy śmieszną sytuację.

Blizzard: “Dodajemy no nameowe postacie, żeby nam się nie skończyły hity, bo planujemy, żeby hots trawł długo”

Gracze: “E to my w to nie gramy”

Blizzard: “Kurde nikt w to nie gra! Ograniczamy wsparcie do gry i zastanawiamy się czemu nikt w to nie gra”

Gracze: “Bo mm do niczego, idzie dostać raka jak się trafi jeden troll na całą grę i dodajecie złe postacie”

Blizzard: “Złe postacie? Pewnie dlatego, że nie wymyślamy nowych! Albo że nie ma czarnoskórych!”

2 polubienia

Szkoda, że dodali postać kompletnie no-name.

2 polubienia

Po malganisie i mefisto to wole, żeby dodawali noname z ciekawą mechaniką a nie te paskudy ale WYCZEKIWANE… Moim zdaniem brakuje komiksu który rozszerzyłby lore tej czarnulki i nexusa i będzie spoko

Jaka ciekawa mechanika? Skill Soni,krwawienie,czyli kolejna dota, włócznia imperiusa bez nabijania,jedno ulti to połączenie piły tarczowej zuljina+uderzenie sejsmiczne; Jestem zawiedziony,tak samo gdy był zapowiedziany diablo inmortal,zapchaj dziura której nikt nawet nie chciał, zobaczcie na yt ocene filmiku.

1 polubienie

Gdyby postacie wychodziły w podobnych odstępach co kiedyś nie było by problemu, ale teraz jak wychodzą 3 -4 postacie rocznie to chyba lepiej żeby puszczali jakieś znane postacie.

No ale jak grasz to nie widać ich paskudnych twarzy, ale fakty że akurat te dwie postacie to chyba najbrzydsze postacie z Hotsa, ale np Anduin i Ktz mają ładne modele.

Ofiacjalny spotlight tej postaci ma 5k łapek w góre i 4,3 k łąpek w dół, chyba nie tego chcieli gracze.

4 polubienia

jak dla mnie mogą już nie dodawać postaci wcale, a zając sie rankedami lub balansem.

3 polubienia

Serio tyle ciekawych postaci tyle ciekawych swiatow a oni dodaja cos na co absolutnie nikt nie czekal …

2 polubienia

Śmieszy mnie bo ta postać nawet z Nexusa nie jest, totalnie z nowej wymyślonej krainy wzorowanej na Marvelowej Wakandzie. Może oni gry pomylili, może ona miała trafić najpierw do OW. :rofl:

Co do rankedów, to napisali (na redditcie) że pracują żeby masterzy i grandmasterzy grali solo. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba chodzi o następujący podział:
1 dla graczy Brąz - Diament. Będzie można grać solo i w ekipach
2 dla graczy Master i GrandMaster. Będzie można grać tylko solo.

HOTS wpadł w błędne koło: trybu rankingowego nie można poprawić bo jest zbyt mało graczy, a graczy ubywa bo tryb rankingowy to loteria.

4 polubienia

Ciekawy dla mnie jest ten “obrotowy” atak co wczepiasz się we wroga i go okrążasz bo można ciekawe plejsy z tym robić, wielu też jest bohaterów którzy mają podobne skille, anduin to przecież uther2.0, blaze i anub ze swoim wjazdem itd właśnie to, że jest mixem kilku postaci sprawia, że gra nią może być interesująca, żeby nie było nie jestem ani nahajpowany ani przesadnie rozczarowany fakt brakuje mi rozszerzenia jej lore ale co do samej jej mechaniki nie mam na razie większych zastrzeżeń może jak pogram to się zmieni.

2 polubienia

Poczytałem jeszcze trochę i jest artykuł o nowej bohaterce zrobiony na podstawie wywiadu z pracownikami Blizzard. W skrócie wynika z niego że jeszcze przed zaprojektowaniem Orphei (dziewczynki) dev-team miał pomysł na postać z mechanicznym ostrzem które mogło się rozciągać i wyginać, ale nie mogli dopasować tej mechaniki do żadnej postaci z uniwersum Blizzarda (jak dla mnie zabójczyni z D2 mogła by mieć coś takiego, a jak nie to można wziąć mniej znanego bohatera i trochę przerobić… o czym my rozmawiamy, wystarczy spojrzeć na Xula i porównać do Necrosa z D2).
Na pocieszenie dodam że w artykule jest wspomniany Grommash i Deathwing.

h ttps://www.destructoid.com/heroes-of-the-storm-team-still-has-heavy-hitter-characters-in-the-pipeline-says-the-game-isn-t-winding-down–562233.phtml?fbclid=IwAR3Y84AeIXMGtWTEmansAqEPcNuF-Z9twf8wdJ9wKpdcm5ij8ukfwf5BRJY

3 polubienia

Mówiąc krótko… bryndza i gonienie za “Czarnymi pieniędzmi”.
Prawdopodobnie liczyli na to, że podłapią trochę klientów z “Afroameryki”. Miałoby to sens, ale dłuższy czas temu, kiedy był hype na Black Panther u Marvela.
Teraz, jest to coś gorszego niż no-name, bo przy obecnych problemach finansowych Blizza, gracze odbiorą to jako próbę przypodobania się ludziom o pewnym kolorze skóry (nie napiszę inaczej, bo zaraz ktoś się obrazi, mimo, że nawet Miodek uznaje to określenie, za neutralne i poprawne językowo).
Zupełnie jak z Orpheą, w wypadku której wszyscy wiemy, że chodziło o ukłon w stronę Japończyków z kompleksem ghotic lolita i skłonnościami typu lolicon.

1 polubienie

Żart który gdzieś wyczytałem w internecie:
To teraz jak na czacie napiszę “My life for Aiur” to sojusznicy odpowiedzą “Wakanda Forever”.

1 polubienie

To będzie polityczne, jeśli będziecie to uznawać za polityczne.
Zwykły człowiek, któremu obojętne jest, jakiej rasy, orientacji czy wyznania jest dana postać: “Ok, dodali czarnoskórą zabójczynię”.
Człowiek, któremu zawsze coś przeszkadza i doszukuje się ukrytych motywów: “Oho, dodali czarnoskórą zabójczynię, żeby przypodobać się czarnoskórej społeczności”.
Meh.

1 polubienie