Rework zszywańca zapowiedziany na blizzconie

No i mamy zwiastun reworka sticzesa zapowiedzianego na blizzconie co o nim sądzicie?

Kilka smaczków

  • mniejszy zasięg haka za to ciekawsze talenty do niego
  • Pierdyknięcie tasakiem pasywnie ma spowolnienie im bliżej celu tym większe
  • na 20 jest talent dający całkowitą niewrażliwość na spowolnienie i aktywowany pancerz
1 polubienie

Skrócenie haka zapala mi czerwoną lampkę… żeby się nie okazało, że będzie to rework pokroju Chromie.

4 polubienia

Spowolnienie na W to było coś czego mi brakowało, natomiast ten krótszy zasięg haka może być bolesny. Sam nie gram Zszywańcem jednak wiem że on miał dobre drzewko talentów i prawie wszystko było grane i sam zszywa miał się dobrze. Mam nadzieję że go nie zabili.

PS: Ciekawe co z sylvanas bo to jej rework bardziej mnie interesuje.

EDIT:
Z reddita wynika że zszywa dostanie też nową wersję talentu z 4 poziomu który wzmacniał efekty leczące o 30%.

DeadPixel94
RIP Amp Heal i think, the next generic talent is gone

Blizz_Daybringer
Perhaps he has a similar talent still? Maybe it comes online even earlier? :wink:

1 polubienie

Jak dla mnie nie potrzebne grzebanie przy dobrej postaci. Akurat Stiches jest postacią która nie ma jednego słusznego zestawu talentów.

2 polubienia

Moja opinia jest taka że to gra Blizzarda i mogą robić z nią co chcą. Na razie nic złego się nie dzieje więc nie wiem o co ten cały raban niektórych że to słabe i wgl. Reworkują Zszywkę bo jest mało grany. Serio ludzie ostatnim razem widziałem go na ucieczce z Braxis parę dni temu. Jeszcze nigdy nie widziałem gracza za sterami tej postaci. Blizzard wprowadza nowości do postaci żeby gracze chociaż raz nimi zagrali bo są nie pickowane.

W jaką Ty grę grasz i jak często? Zszywa ma prawie 20% popularności i znajduje się na 21 miejscu w tej statystyce. Gram średnio 3-6 meczy dziennie i Zszywe widuję prawie codziennie.

1 polubienie

mi też się dobrze nim grało dotychczas, i ta zmiana z hakiem mnie nie obchodzi bo prawie nie używałem haka.

No ale ten hak to najważniejsza mechanika Zszywki, przecież dobry hak może dać killa. Jeżeli mogę zapytać to po co bierzesz Zszywkę jak nie dla haka??

Też Zszywkę widzę często i bardzo lubię z nim grać.

3 polubienia

Co ja czytam? To jest jedyny powód żeby wybrać tego bohatera. Jeśli zszywa nie używa haka (mam tu na myśli skuteczne używanie) to znaczy że trolluje gierkę.

2 polubienia

Tylko W build, hak zjada za dużo many i trudno trafić jak również lepiej zrobić “demejdż” i mówić że team nic nie robi…

1 polubienie

jako solo frontline wole build pod tanka+ zasięg na 16lvl.

Argument że ciężko nim trafić jest bez sensu, albo naucz się nim trafiać albo przestań nim grać. Po za tym jak można nie używać jakiegoś skilla bo ciężko nim trafić?? Każdy skill w tej grze jest przydatny. Czasami nawet przypadkiem można przyciągnąć supa albo zabójce. Ja nie jestem mistrzem trafiania młotkiem Mury i po prostu nim nie gram.

W ogóle nie używasz haka?? Nawet jak po wygranym TF gonicie przeciwników to nie starasz się przyciągnąć niedobitków??

Druga sprawa nie lubię grać z tankami którzy próbują robić tylko obrażenia, jak można to śmiało, ale jak widzę tanka który biega za supem przeciwnika i ma w dupie że za jego plecami rozgrywa się masakra to zawsze kończy się nie miłym czatem.

Dzięki bogu ostatnio mam normalnych graczy i wszystko wróciło do normy i mam fajne wyrównane gierki, ale były jakieś z 2 miesiące masakry.

2 polubienia

Oczywiście że nie używam haka, po co? Mogę robić dmg. Zrobiłem nawet specjalny profil (pod zszywkę) gdzie usunąłem “Q” ze skrótów by nie wadził w grze. Wiem jak nim się gra, dlatego nim nie gram.

Co to za potworny sposób na grę, jak możesz tak żyć? Nawet jak masz lootboxa?!

A tak na poważnie, nie rozumiem “tykania zszywki”. Ma build na tanka, bruisera grywalne talenty… Ale oso chodzi?

1 polubienie

Chyba dlatego bo ostatnia wieksza zmiana u zszywy była za czasów przeprojektowania talentów na kulki z 1lvl… więc postać stara i w gruncie rzeczy już nudna podobnie zrobili z kerrigan i rework jej wyszedł na dobre może tu będzie podobnie.

Odnośnie używania haka bądz nie to ja sam grając zszywka buduje się pod leczenie i nie biorę, żadnych talentów pod hak bo są bezużyteczne a samym hakiem tez nie robię godplaysów ze snipowaniem zza mgły wojny czy inne cuda z filmików ale hak jest przydatny do przyciągnięcia uciekającego przeciwnika na low albo ratowania sojusznika ale wasze zdanie, że zszywa to tylko hak tez jest lekko chore zszywka jest bardzo tankowaty i z tego powodu go głównie biorę a hak jest miłym dodatkiem.

No właśnie na odwrót, bo zszywa to jeden z łatwiejszych do zabicia tanków, on nie wybacza błędów.

Potwierdzone, Zszywe w uj łatwo zabić na wiele sposobów głównie z powodów że jest gruby, nie ma możliwości unikania obrażenia, tak samo na ulcie nie ma nic co by zwiększało jego przeżywalność, ma niby na ‘e’ heala którego i tak użyje raz w całym TFie a to nie jest nic w przypadku gdy nie jesteś wstanie dać sobie na dłużej nieustępliwości jak Johanna i Garosh albo wyskoczyć szybko z niedogodnej pozycji jak Muradin i Diablo, samemu nic nie poradzisz na bycie w bardzo nieprzyjemnej pozycji gdzie wrodzy aa mogą Cię klepać jak chcą, a magowie trafiać każdym skillshootem i co najgorsze być przerzucanym przez postacie takie jak Garosh, Złomiarz, Alarak.

Zabierają zasięg haka, wciskają mu obrażenia dodatkowe.
Ja-pier-…niczę… Co jest nie tak ze składem zajmującym się postaciami w tej grze.

będzie mi się jeszcze lepiej grało nim, bo używam haka ale traktuję go jako dodatek a nie podstawowa umiejętność, bardzo długi ma cooldown, skupiam się na skillach które mogę używać co chwilę i najważniejsze że to wychodzi, jak wam wychodzi build pod haka to też dobrze, to znaczy że ta postać była w tej chwili dobrze zrobiona bo były różne buildy dobre

1 polubienie

Dwa pytania. Po co grasz Stitchesem, jezeki nie uzywasz haczyka? Czemu nie np. Arthasem? Robi duze obrazenia, tez sie moze leczyc. To nie zlosliwosc. Szczere pytanie.

Drugie pytanie. Na jakim poziomie Ci takie granie “wychodzi”?

3 polubienia

na silverze, arthasowi mana za szybko schodzi i arthasem az tak mi to nie wychodzi, może leczy się słabiej albo ma mniejsze obrażenia, nie skupiam się na cyfrach tylko opisuję wrażenia z gry.

i używam haka ale nie biore żadnych skilli pod hak ot co 16 sekund go używam lub wtedy kiedy akurat się przyda.

1 polubienie

Czyli grasz Zszywą bo lubisz, czerpiesz przyjemność z grania nim? Wynik meczu jest mało istotny