[Solved] Gra się nie włącza pomimo na kliknięcie przycisku graj

Hej,

Mam taki oto problem.

Zainstalowałem battle.net oraz HOTSa i jak klikam na przycisk graj to gra mi się nie włącza lub włącza się po 10 minutach ale tylko do czarnego ekranu i nic się na ekranie nie dzieje.

Mam system Windows 10 Home 64bit.

Jak patrzę na procesy to jest tak proces Heroes of the Storm który zużywa około 50% procesora więc nie wiem dlaczego gra mi się nie uruchamia.

Poza tym przez tych pierwsze 10 min +/- proces jest procesem w tle. Jak już coś się w końcu wczyta to proces przechodzi do aplikacja ale gra i tak się nie uruchamia.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

EDIT:
Problem nadal jest aktualny. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

EDIT:
Jak do tej pory próbowałem:

  1. Zainstalowałem najnowsze sterowniki nVidi do karty graficznej.
  2. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do Audio Realtek.
  3. Zaktualizowałem system Windows 10. Jest aktualny.

EDIT:
Jak na razie zauważyłem że gra uruchamia się po tym jak uruchomię jeszcze raz komputer klikając na “Uruchom Ponownie”, jednak nie uruchamia się jak wyłączę komputer poprzez “Zamknij” i włączę go ponownie. Nie wiem co może być tego przyczyną.

EDIT:
Niestety gra uruchamia się tylko po ponownym uruchomieniu komputera przez “Uruchom Ponownie” ale tylko przy pierwszym uruchomieniu. Jak wyjdę z gry i ponownie chcę ją uruchomić to nie chce się włączyć.

EDIT:
Z tego co wiedzę to moja karta graficzna czyli nVidia GeForce GTX 750 Ti jest na liście obsługiwanych kart graficznych więc to nie powinno być źródło problemu.

Solution [Eng]:

I pasted Heroes of the Storm directory to C:\ and change its name to Hots.
The problem was either the name of the directory which was “Heroes of the Storm” or the path to directory which was my home folder.

I don’t know why this porblem occured but if someone experience the same issue here you have the solution.

Cheers :slight_smile:

mam to samo, też nie wiem jak to naprawić