Zabawki! Zabawki! Zabawki! - Nowy event w hots

Mamy zapowiedz nowego eventu w hots zaczynającego się 12 grudnia, dla mnie 10/10 taka fajna nostalgia mnie ogarnęła z lat młodości, klimat taki trochę toystory, skiny fajne choć val wydaje się najmniej “dopracowany” ale reszta wygląda bardzo zachęcająco to taki event w stylu “wyjmij kij z dupy człeczyno”

3 polubienia

Dno i metr mułu,czasami myślę że w Blizzardzie mają jakiegoś sabotażystę xD Takie "tematyczne coś " może wyjść gdy nie wychodzi nowy bohater ale robienie z tego eventu świątecznego?Serio?

4 polubienia

Activision gdyby nie oni to chyba nie było takiego chłamu ale skórki to tylko Zszywy i Valery są fajne

Cukrowy muradin też jest winą activision? xD

Dla mnie bomba,naprawde fajny pomysł a pluszowy jednorożec wygrywa wszystko :smiley:

Co do skrzynek to mam rozumieć że tak jak zawsze każda zdobyta skrzynka zmieni się w eventową?

1 polubienie

Ej ale Cukierkowy Muradin jest fajny

No a niby czym on różni się od jak to nazwałeś “chłamu” które rzekomo teraz mamy? xD

3 polubienia

Zgaduje że za niedługo nowy bohater z nexusa :Dzieciak Q Rzuca klockami i zadaje obrazenia w lini,W Krzyczy i przeraża wrogów itd. Pewne granice absurdu zostały już przekroczone

1 polubienie

Patrząc na to czuję się tak jakbym chciał napić się soku pomarańczowego, a po zrobieniu łyka okazało by się że jest to pomarańczowy ale płyn do mycia naczyń, niby też pomarańczowy, ale nie da się tego pić - no chyba że są tacy co lubią, a ja z pewnością do takich nie należę, jest pewna granica, a to po prostu jest nie smaczne, co next ? Barbi & Ken ? Z jednej strony robią “fabułę” mrocznego Nexusa , a chwilę po serwują plastikowe laleczki, gdzie tu logika? Skoro chcą się bawić plastikowymi laleczkami, cukierkowymi chłopkami oraz unicornami , to po co próbują wciskać na siłę “mroczne” Nexusy. Nie wiem ale jakoś to do mnie nie przemawia, już mnie wqur… tym śmiesznie żenującym blizzconem, potem tym mangowatym bohaterem wyciągniętym z d… teraz plastikowe love parade. Coś czuję że moja przygoda z tym jakże “mrocznym” Nexusem się kończy, a jego przyszłość czarno widzę, albo raczej plastikowo.

4 polubienia

Strona eventu heroesofthestorm.com/pl-pl/events/toys-2018/

Ja tylko powiem, że niektórzy to takie nic nieznaczące rzeczy przeżywają emocjonalnie bardziej niż własne życie.
Nie podoba wam się - macie do tego prawo. Cierpicie bardzo psychicznie z tego powodu? Pora odpuścić sobie granie, gdyż takie negatywne oddziaływanie wam (ani nikomu) dobrze nie służy. Nie cierpicie? To zignorujcie. Wow, tak można? No, Amerykę odkryłem.

Polubienia: 5

Chyba między innymi forum jest po to by wyrażać swoje opinie?Idąc tym tokiem rozumowania to na forum można jedynie pisać pochlebne komentarze a jakakolwiek krytyka to “emocjonalne przeżywanie” i “psychiczne cierpienie” xD

Polubienia: 5

No jeśli reagujesz na ten event jak PRIME to raczej nie jest to normalne zachowanie czyli ostentacyjne “kończenie” z grą bo wprowadzili coś co w moim odczuciu jest “nielogiczne” a zachowanie takie świadczy o jakiś problemach z psychiką bo skoro jest to aż tak “straszne”, że uniemożliwia grę to jest coś nie teges…

2 polubienia

Ale to tylko skórki. Mroczny nexus to też tylko skórki ale tam występuje szczątkowa fabuła…
zresztą to jest gra, a gry są po to by był rozrywka dla każdego i tych co lubią mroczne skórki i tych co lubią bajowe, śmieszne.
Sam wolałem klimaty zimowego wydarzenia z tamtego roku.
może komuś w blizzardzie kilka miesięcy temu urodziło się dziecko i pomyślał
“zróbmy wydarzenie z zabawkami na święta” -no i tak zrobili. by nie było powtarzalności tego samego co było rok temu.

Zszywa Creepy, valera ma spoko głos w tej skórce a dehaka fajne animacje.
Wydarzenie Letnie też zastąpili Nexomanią a Hallowen - wydarzeniem z mrocznego nexusa.

BTW. Skin Barbie Kerrigan i Ken Jimmy - to bym grał XD

Czyli główna zawartość eventu(skórki) są fajne, ale na ogół event beznadziejny?

Mówisz o evencie który za półtora miesiąca zniknie i nigdy się już nie pojawi ponownie czy o skórkach które nic nie zmieniają a większość przyznaje że są fajne, a może o komentatorze który jak komuś się nie podoba to może o nim zapomnieć?

Niektórzy mają problem ze mfroczny Nexus i tak pluszaki i zabawki nie pasują, a to Woźny Leoryk, siatkarka Li Ming czy mały murlock z pampersem który dosłownie obsrywa swoich przeciwników i chowa się w niezniszczalnej bańce mydlanej już są ok?

Ja myślałem o Illidanie i Tyrande </3, ale to też byłoby super XD (Chociaż jakby wyglądał wtedy Ultralisk?)

Barbie chyba miała jakiegoś zwierzaka, psa czy kota?

Wiecie co? Niezależnie od tego, czy ten motyw, te skórki i te zabawki Wam się podobają, to w moim odczuciu wszyscy powinniśmy cieszyć się, że w końcu jest jakieś interaktywne wydarzenie, a nie “rozegraj X meczy”, “rozegraj Y meczy ze znajomym”, “dostań Z paziów pod rząd do drużyny”. Nowy dyrektor kreatywny robi zmiany, nie wszystkie mi się podobają, ale z poprzednim w tle to ten wypada o wiele lepiej już na starcie.

1 polubienie

Kto???

Rozumiem że tobie podobają się pluszowe misie i plastikowe zabawki ok szanuję to, co nie oznacza że możesz obrażać tych którym się to nie podoba. To forum służy do wyrażania swoich opinii na temat tej gry, ja swoją wyraziłem więc też to uszanuj. I przestań mnie obrażać bo to nie ładnie.

3 polubienia

Teraz już wiadomo jaki jest target wiekowy Blizzard’a. To tłumaczy tłumaczenia…

2 polubienia