Zaniżone punkty rankingowe

Zauważyłam, że dostaję zdecydowanie za małą ilość punktów za wygrany mecz rankingowy, zazwyczaj jest to około 16 punktów. Jest tak od samego początku grania w rankingu. Jak mogę rozwiązać ten problem?

W jakiej randze grasz?

nie mozesz nie jestes 1 a poprzedni taki problem zostal zamieciony pod dywan - taka ilosc punktow za wygrane powinna byc tylko mozliwa przy bardzo wysokiej randze a niestety tak nie jest

jestem cały czas w brązie przez to

Raczej nie dla tego.
Jaki masz procent zwycięstw w trybie rankingowym i szybkich meczach?

a co to ma do rzeczy? jakim cudem ma sie wydostac z brazu dostajac +16 za wygryna a - 200 za przegrana ?

A jeżeli jest brązem? Co wtedy?
Inna sprawa, że kolega nie podzielił się istotnymi informacjami takimi jak ranga, rozmiar ekipy, “wcześniejsze dokonania”…

czymkolwiek jest wyjasnij mi jak ma awansowac nawet przy stosunku wygranych do przegranych 10 -1 nadal bedzie do tylu (160 punktow przy zakladanych 16 pkt za wygrana i minus 200 za jedna przegrana) niezbyt to zacheca do dalszego probowania

Już wyjaśniam.
Grać w 5 soakować, robić campy i nie ginąć WIĘCEJ niż przeciwnik (można tyle samo byle nie więcej)
Takie są realia brązu które gwarantują 100% win ratio.

Przy założeniu, że nie instalokujemy Alaraka i nie wygrywamy w zasadzie samemu. A przypominam, że w brązie grają osoby mające dziesiątki/setki meczy 40% i B5 0 pkt.

I ponawiam pytanie jak gracz będący brązem czyli jego peak to brąz ma wyjść z brązu?