Świętujmy Pride Month w Overwatch 2

Otóż da się za pośrednictwem narzędzia, poniżej piszą “Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić samodzielnie, prześlij nam czytelne zdjęcie twojego ostatniego rachunku za media, z twoim imieniem oraz właściwym adresem.” więc przesyłanie dowodu nie jest konieczne

1 polubienie

tylko patrze właśnie i próbuje to zrobić i chcą potwierdzenia

Hmm, ode mnie chcieli tylko kod z SMS-a

o działa i mowisz ze holandia działa?

Działa, jak najbardziej pojawiają się wszystkie ikony i banery na samym dole customizacji

1 polubienie

Co najwyżej skasują ten post XD W ogóle opowiadanie o Farze i Baptiste’cie jest już niedostępne po polsku XDD

KOCHAM POLSKĘ

CHWAŁA WIELKIEJ LECHII

(sarkazm)

1 polubienie

to jest jakiś absurd.
aczkolwiek, tylko blizzard zrobił nam coś takiego.
inne gry normalnie udostępniły nam piksele :smiley:

Polubienia: 6

Na swoich mediach społecznościowych Blizzard spuszcza się nad sobą, jacy to oni nie są wspierający i pro lgbt ale jednocześnie banują wydarzenie w krajach, w których wsparcie dla tęczowej społeczności byłoby najistotniejsze. Wali mocno hipokryzją.

Polubienia: 6

no i gdzie ten event? dalej czekam. a nie wydaje mi się by Polska była jakąś Arabią by to banować.

1 polubienie

Szczerze to naprawdę niespodziewane, że nie znalazła się jeszcze osoba która by napisała
" Ja się cieszę, że jeszcze nie ma tego w Polsce, bo nie lubię tych środowisk.".
To naprawdę dobrze świadczy o polskiej społeczności overwatch’a, że osoby które się udzieliły nie mają nic przeciwko tęczy.
Ale chcę też dodać, że jeżeli w naszym kraju nie rozpocznie się ten event, to mam kolejny powód by nie wracać do tej gry, dzięki Activision.

Polubienia: 8

W sezonie 5 Polska otrzyma kosmetyczne rzeczy za wygranie WorldCup które się działo w sezonie 3

Tak? To super, po co tłumaczycie ten artykuł na Polski i powiadamiacie nas o tym, jeśli tego eventu nie ma w Polsce? Szczerze, nie wiem dlaczego go nie ma, bo tutaj nie ma żadnych praw zabraniających bycia LGBT+, nie ma tu kary w postaci więzienia itp. Czekałam na ten event pół roku, a wy nawet nie wrzuciliście listy krajów, w których jest wyłączony. Czy ktoś z Blizzarda przeczytał o strefach wolnych od LGBT i pomyślał, że to ma jakąś moc prawną? Nie rozumiem po co robicie nam nadzieję na mapy, ikony itd.

2 polubienia

Blizzard, czemu nie ma przedmiotów kosmetycznych z newsa?

3 polubienia

Dzięki za waszą decyzję, że w Polsce tego nie będzie :heart:

1 polubienie

ja rozumiem, że ten post dodaliście dla beki tak?

2 polubienia

Dlaczego kasujecie wpisy? Dlaczego polski Blizzard promuje homofobię i nienawiść wobec LGB?

1 polubienie

dziekuje blizz za zablokowanie tego wydarzenia w Polsce<3

1 polubienie

Jednak już jest XD Haha

Guess what jednak dodali :stuck_out_tongue_closed_eyes: