OSZUSTKA- czyli jak mam filmik to gdzie mam zgłaszać? tu czy gdzie indziej ? :D

Przed chwilą zdażył mi sie uroczy mecz na kingsrow… mianowicie w teamie przeciwnym miałam oszustkę symmetrę

początkowo mysłałam ze wykorzystała ona bug wiezyczek które lubią wpadac pod tekstury CO JUŻ ZGŁASZAŁAM! [ale powiedziano mi ze mam lagi i to moja wina (serio -,- ), a potem MVP uświadomił mi ze jest forum do zgłaszania błędów XD (thx bro) dobra koniec dramy ]

ale na końcu meczu zobaczyłam TEGO POTGA → oszustka!!! - YouTube

czy ja mam to gdzieś zgłosić? czy jest jakieś specjalnie forum do zgłaszania cheaterów ? XD (innymi słowy “pisz babo na amerykańskim forum tak jak miałaś pisac na amerykańskim o błędy bo polskie to tylko zasadniczo ozdoba”)

w gratisie screen → h_ttps://zapodaj.net/b17f503ee0de9.jpg.html

1 polubienie

Witaj :wink:
Takie tematy śmiało możesz słać na hacks@blizzard.com lub tutaj.

1 polubienie

Dziękuję, zaraz się tym zajmę :slight_smile:

Edit rozumiem ze obie opcje obsluguja język angielski jedynie ?

1 polubienie

Wow niezłe haxy, nawet wygląda na wallhacka. Widze że bug jest naprawde poważnie wykorzystywany

dlatego porzednio tyle o tym pisałam

Możesz pisać również po polsku.

1 polubienie

o dobra będę wiedziec na przyszłość :smiley: Podziękowawszy ślicznie <3

edit- dziwi mnie jedynie dlaczego ktoś by chciał tak czitowac na QP XDD na rankedach to jeszcze minimalnie jestem wstanie zrozumieć że ktoś chce sobie “pomóc” bo zależy mu na randze… ale na QP? XD

To było na QP? haha , gość sobie odpocznie :wink:

mam nadzieje, serio to już było bezczelne :smiley:

W takich przypadkach Blizzard się nie cacka. Jeśli tylko zostanie potwierdzone stosowanie niedozwolonych “sztuczek”, to konto zostanie zablokowane na stałe.

2 polubienia

szczerze?

połaziłam troche po forum oficjalnym i z tego co widziałam nie tylko ja miałam taką styczność z bardzo wredną symmetrą…

i powiedzieli mi tam ze to nie oszustwo a bardzo wredny bug…

… nie wiem czy powinnam sie do tego przyznawać ale zrobiłam sobie sama gre kastomową, i sprawdziłam to, dostanie sie do tego autobusu jest dziecinnie proste.

potrzebny bug fix :slight_smile:

to co mnie zadziwia tam, to to ile baratnich dusz z problemami takimi jak ja znalazłam… … i to ze zaden mvp czy inny “niebieski” albo “zielony” sie nie wypowiada… średnio co 5min są zgaszane te same błedy, głownie własie ten z symmetrą JAK I RÓWNIEŻ te ż kulkami moiry, tarczą reina i bagiety, hakiem wieprza, problemem z przełaczaniem broni mercy/torba (jak ktoś mi zaraz powie ze to kwestia mojego internetu to zabije -,- jednocześnie zapraszam Bugs for both Brig & Rein and Hero’s with two weapons - Bug Report - Overwatch Forums ) wszystkie o których mówiłam w temacie Potrzebny bugfix?

wiec pytanie brzmi, gdzie jeszcze mogę napisać by ktoś wyżej się ruszył i naprawił te bugi? błędy wiszą od około miesiąca a żadnych informacji rodzaju “spoko juz myslimy nad naprawą” nie ma… skoro nawet na oficjanym forum do zgłaszania bugów nikt z teamu sie nie odzywa :frowning:

pytanie:
Czy ona mogła z tego wyjść?
Jeśli nie to mogliście spokojnie wejść z winstonem przez schody a potem grać 6vs5

Niestety forum zgłaszania błędów ma to do siebie, że zwykle nikt z Blizzarda się tam nie wypowiada. Mogę Ci zagwarantować, że wszystkie tematy tam zamieszczane są czytane i brane pod uwagę.

@Inferius- wyjscie z busa jest bezproblemowe, kolizja tekstur nie działa od wewnątrz, uważam ze korzystanie z tego błędu jest poniżej poziomu…

@Raxr- mam taką nadzieje bo jak na razie czuje się jak bym walczyła z wiatrakami, próbuje coś zrobić i nawet nie dostaje informacji XD Mogę liczyć jednie że w końcu wypuszczą jakiś bugfix i że nastąpi to szybciej niż później :thinking: tak czy inaczej dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Ten gość którego Ty złapałaś miał dodatkowo wallhacka albo niebywały fart że widział z busa gdzie stoją przeciwnicy. Chyba że będąc w środku znikają tekstury.

Poza tym warto to mieć nagrane. To jest wykorzystywanie buga aby mieć przewage w grze. Tak więc co się odwlecze to nie uciecze. Jego nick masz i zapewne za to dostanie bana;)

no fakt, od środka nic nie widać…

tak czy inaczej mam nadzieje ze tego kolesia jak i innych którzy wykorzystują tego buga, spotka zasłużona kara :slight_smile:

Moge Ci już powiedzieć że bany się sypią ostro. Na strimie mi pisał jeden ziomek że jego kolega wyłapał bana właśnie za korzystanie z tego buga :wink:

1 polubienie

nie życzę nikomu bana ale… SŁUSZNIE GO DOSTAŁ :smiley:

Przeszkadza ci bug wiszący więcej niż miesiąc?
Spore grono użytkowników po chwilowej utracie połączenia z serwerem nie może się ponownie zalogować z poziomu gry > po podaniu loginu i hasła przycisk “zaloguj” jest wyszarzony i po prostu nie działa - trzeba zamykać grę, w aplikacji blizzarda ponownie połączyć się z siecią i odpalić grę ponownie. Oczywiście nawet jak się wyrobisz w krótkim czasie, nie dołączysz już do przerwanej rozgrywki rankingowej - bo nie. Bug był zgłaszany setki razy zarówno na obecnym jak i poprzednim forum od przynajmniej półtora roku. Administracja? Nic. Obecność buga na liście znanych błędów? Marzenie ściętej głowy.

no dobra ale podobno masz to super forum do zgłaszania bugów, tu to se możesz zgłaszać, ale tam mają niby cos z tym zrobić XD znasz angielski minimalnie, pisz tam :thinking: