Pomysł na nową polską postać

Imię postaci: Jan Eugeniusz Śmigły.
Pseudonim: Śmigacz.
Historia: Był polskim naukowcem działającym w Rosji, odpowiedzialnym za stworzenie broni Zarji. Potajemnie na boku pracował z innymi organizacjami takimi jak: szpon i vishkar. Znudzony byciem wykorzystywanym zabrał swoje prototypy broni i dołączył do reaktywowanego overwatch.
Zdolności:
Broń:
Śmigacz posiada karabin snajperski, który starzela amunicją, która przyczepia się do przeciwnika i po chwili eksploduje zadając maksymalnie 125 HP natomiast sama broń ma 5 pocisków w magazynku. Każdy pocisk zadaje po 25 HP.
Zdolności:
Zwiększanie grawitacji:
Śmigacz ma na plecach specjalny plecak, który w obrębie 7 metrów zmniejsza grawitację, czyli sojusznicy stają się lżejsi.
Zmniejszanie grawitacji:
Ten sam plecak, w obrębie 7 metrów sprawia, że sojusznicy są ciężsi i nie działa na nich kontrola tłumu.
Ult:
Jan wypuszcza małego robocika, którym może sterować i przez 8 sekund może zaznaczyć 2 przeciwników. Widać wtedy ich, ich życie oraz ich ulty.

2 polubienia

pozdrawiam

i nie mam nic więcej do dodania

1 polubienie

Nie inspirowałem się nim. To zbieg okoliczności.

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, a może ktoś kto pochodzi z innych sfer. Nie ma nic wspólnego z Vishkar czy Szponem? Hmmmmm? Pozatym to byłby ultra troll machine włącza se wysoką grawe na kimś kto próbuje przeskoczyć przez diurę/przepaść i sruuu, albo Genji dashuje w powietrze, żeby przygotować się do ulta, a on włącza niską grawitację i Genji marnuje 2 sekundy ulta.

Ale co Ci do Edwarda co?
Nie masz szacunku ni.

1 polubienie

ult koszmar
poza tym twój ojciec sie nazywa

Cytat w bloku

Ja chciałbym raczej dziewczynę xD