Przeniesienie aktualizacji z PTR na normalny serwer

mam już dość pisania na “super oficjalnym forum do składania zażaleń o bugach” pisałam tam milion razy raportujac buga KTÓRY JEST NAPRAWIONY NA PTR OD 30 SIERPNIA (bug ze kamera sie obraca po wyłączeniu tarczy na bagiecie/reinharcie)

zaraz nam pyknie 2 miesiące od wprowadzenia tego na PTR a na normalnych serwerach ni widu ni słychu.

(blizz wie o tym błędzie od początku sierpnia wiec to daje mi 3 miesiące bez grania na tych 2 postaciach bo mam je pobugowane)

dzisiaj weszła kolejna aktualizacja na ptr… ale juz nie na normalne serwery :frowning:

moje pytanie brzmi KIEDY TEN BUGFIX zostanie przeniesiony z ptr na serwery oficjalne? innymi słowy kiedy wreszcie będę mogła wrócić do grania reinhartem?

-i jak mi ktoś napisze “napisz na oficjalnym forum” to nie wiem co porobie, bo tam mnie sukcesywnie olewają :*

Witam Lilciak!

Kolejny raport w sprawie tego błędu nie będzie konieczny, gdyż problem jest już dostatecznie udokumentowany.

Jeśli chodzi o datę wprowadzenie tej korekty, to jedyna wiarygodna odpowiedź może zostać udzielona przez QA na Forum Błędów, ale biorąc pod uwagę popularność tego błędu i dotychczasową ciszę ze strony testerów, to jakiekolwiek spekulacje są pozbawione sensu.

Szybka obecność poprawki na PTR wydawała się obiecującym krokiem w stronę usunięcia błędu, ale opóźnienie w implementacji sugeruje, że jakiś jej aspekt wymaga dalszych prac.

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za niedogodności.


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

1 polubienie

szkoda ze tam mnie olewają :frowning:

Wiesz, to nie jest tak, że nie zwracają uwagi na twoje czy innych wpisy. Po prostu zwykle nie odpowiadają ale je czytają. Kiedyś Jeff Kaplan wspomniał o tym w jednej z wypowiedzi. Na pewno taka ilość zgłoszeń w tej sprawie nie przeszła niezauważona a problem wydaje się wcale nie taki prosty do całkowitego usunięcia i stąd tyle czekania.

1 polubienie

może i masz racje, ale powiedz mi co bardziej uspokoi wkurzonych ludzi? czytanie ich postulatów i cisza oraz po kryjomu naprawianie ich z zerową informacją, czy nawet głupia wiadomość z rodzaju “wiemy, ogarniamy, dzięki”

ano i skro :

to dlaczego oficjalnie jest on naprawiony na ptr?

Myślę że tutaj zostało to już powiedziane. Być może stan poprawki jest na tyle niezadowalający lub powoduje inne problemy i dlatego wciąż nie zawitał na oficjalne serwery.

1 polubienie

Ehhh no dobra :frowning:

Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi :slight_smile:

(Chociaż i tak denerwuje mnie fakt ze od kilku tygodni nie mogę grać tymi 2 postaciami… pewnie będę musiała się uczy nimi grać na nowo)

Tak na marginesie to próbowałem odtworzyć nękający Cię błąd i muszę przyznać że niestety mnie się nie udało. Być może problem występuje w pewnych okolicznościach i wygląda na to, że zdarza się u niektórych?

1 polubienie

no to tu masz jak to wygląda->




to ostatnie najlepsze bo umarłam przez to -,-

enyłej, serwery padły? wyrzuciło mnie z gry miałam komunikat, ze połaczenie przerwane i inne pierdoły, próba nawiązywania połączenia te klimaty, a przy próbie WJESCIA DO BATTLENETA mam kolejkowanie XD
(przewidywany czas oczekiwana- 1min… od 10 min)

Tak. Obecnie serwery uwierzytelniania mają awarię. Czekamy na naprawę.

doskonale <3 (szkoda tylko że w meczu ehh i endorsments polecą na łep na szyję… <3 )

no tak czy inaczej masz filmiki z mojej storny jak ten bug wyglaa, filmiki te również wysyłałam na tym śmiesznym super oficjalym forum do reportowania bugów i z tego co ja tam czytałam to dość duzy procent graczy ma ten problem

Widziałem. Filmiki również tylko… u mnie tak nie ma :slight_smile: . Mimo wszystko będę obserwował czy się coś takiego stanie. Specjalnie pogram Reinem i Bagietą :slight_smile:

1 polubienie

ale wiesz ze to ze ten bład mam ja i milion innych osób to nie znaczy ze będizesz go miał i Ty?

wśród moich znajomych jestem JEDYNĄ osobą która ma ten błąd, wiec juz myslałam ze u mnie jest coś zepsute (skanuj i napraw nic nie wykazało) a potem zajrzałam na to forum i o prosze →

nie wymyśliłam sobie tego

Ja to wiem i wierzę Ci. Widziałem te wpisy. Być może musi zaistnieć jakiś ciąg zdarzeń aby błąd wystąpił - tego nie wiem. Ale po części jest to jakby odpowiedzią dlaczego nie została opublikowana poprawka - nie u wszystkich i być może w pewnej sytuacji itp. dlatego szukają dalej.

1 polubienie

To, że ty masz i parę tysięcy nie oznacza, że każdy grasz Overwatcha ma go. I również w każdej grze znajdzą się bugi ważne i mniej ważne, jeśli postawisz się na ich miejscu to zrozumiesz, że mają ogrom pracy i krzyczenie na jakimś zagranicznym forum nie pomoże.

Musisz pisać na ang języcznym / oficjalnym forum blizza albo dodać post pod już istniejącym z treścią, że również masz ten problem/bug.
Naprawa tego buga jest na ptr znaczy, że pracują nad tym. Trochę cierpliwości proszę dziewczyno.

1 polubienie

BTW - serwery online :wink:

2 polubienia

YAS. Dzięki za info!!! <3

feng-czy ty mozesz przeczytać mojego posta od początku?
PISŁAM TAM WIELOKROTNIE ! problem podobno “został naprawiony” na ptr

i skoro uważasz ze 3 miesące czekania to nie cierpliwość to pozdrawiam
jak i również pozdrawiam skoro mówisz ze NIE JEST DUZYM PROBLEMEM jak kilka tysięcy osób nie moze grać najbardziej chyba rozchwytywanym tankiem w tej grze

Raxr- w 90% przypadków jak spuszczę tarczę to mnie obraca, nie robie nic nadzwyczajnego.
z początku myslałam ze to moze dlatego ze zamiast puscic tarcze to rzucam firestrike (automatycznie tarcza się wyłącza) i myslałam ze to nie gra, przestałam tak robić, i co? okręca mnie dalej… nie umiem znaleźć klucza zdarzeń który by za tym stał.

btw chyba nie dokońca z tymi sererami bo mam kolejkowanie w Battlenecie plus podobno nie mam licencji :stuck_out_tongue:

Krzyczenie i histeria nic nie pomogą. Ochłoń trochę, weź głęboki wdech wydech i pomnóż tą akcję razy 10 najlepiej.
Proszę zauważ, że w ciągu tych 3 miesięcy naprawdę dużo zrobili, od buffów do nerfów przez naprawienie bugów i wprowadzenie nowych treści do gry między innymi rework torba itp.

I jak sama piszesz problem nie jest taki łatwy do rozwiązania. Może jest coś o czym nie mówią, może występuje jakiś problem, którego nie umieją jeszcze wytłumaczyć i szukają rozwiązania. Może również czasu na to nie mają? Jak pisałam jest wiele czynników które uniemożliwiają im prace akurat nad tym bugiem. Nie rozum mnie źle chcę aby to naprawili ale znam życie. Ciężko jest nad wszystkim zapanować równocześnie. Jeśli naprawdę chcesz aby ten bug zniknął od razu to może zagłębisz się w kodowanie gier i design sama? To nie jest takie proste zadanie jak się wydaje.

To u mnie chyba to nie wyjdzie :frowning:

Błąd z licencją faktycznie jest związany z uwierzytelnianiem. Ja chyba mam szczęście bo mogę grać :slight_smile: Spróbuj jeszcze raz wyłączyć i włączyć Battlenet.