Frequent disconecting ~10-15 min

od TWW jest dym, najpierw niektorzy przez tydzien nie mogli sie zalogowac, potem kilka tygoni ah lagowal na amen, teraz znowu 10h juz rozlacza kase biora nie mala za niesprawny produkt no co jest? ja chce odszkodowanie za stracony czas i najwazniejsze za straty psychiczne zgodze sie na 1000 euro za kazda godz niemoznosci 100% grania

2 Likes

Raidbots, btw, cannot connect to the armory either.

Armory communication failure
Use the SimC addon if problems persist. The Armory is often flaky.
1 Like

Not only Netia in Poland , PLUS ISP also affected.

Looks like using vpn to connect to german server fixes the problem

Three Step Program:

  1. The War Within Season 1 Now Live!
  2. RAID, MYTHIC+ YEAH! - I will have great time!
  3. DISCONNECT - RIP
  • Is This An Out Of Season April Fools Joke?

2 Likes

Same issue.
Location: Poland
ISP: Netia
Time: Since 12:00 PM CEST

Same issue. VPN doesn’t help.

1 Like

Your location: Poland
Your Internet Service Provider (ISP): Netia 1Gb
Approximate date and time the issues began: since around 14:00, 25.09.2024

1 Like

After evening hotfix, same issue. How hard is that problem?

hotfix jest do gry, a tu rozlacza i gre i bneta, to nie jest problem z gra, a z polaczeniem, serwery cos nie domagaja tylko dlaczego nie wiem, a ci od blizarda to zlewaja a powinni prowadzic status prac wraz z harmonogramem i co max 30min powinien byc komunikat co sie stalo kiedy naprawia co zrobili itd a nie takie cos jak dzwonie do kumpla zeby mi kase w koncu oddal to on nie odbiera. z blizem jest jak z grochem o sciane. kiedys byla piosenka “patch song” zaraz sobie odslucham dla przypomnienia

3 Likes

na 1 wifi mam 2 PC. Na 1 urządzeniu działa ok a drugie co chwile łapie DC

I logged a WoW ticket describing my loot issues and the connection outages in Poland, and they responded by sending me a link to an article about reinstalling Battle.net and updating graphics drivers. How this company is still afloat is beyond me.

3 Likes

magia normalnie to powinno wywalac oba, a sprzet ten sam? pc i mac itd, a systemy operacyjne identyczne?

Problem lezy chyba po stronie dostawcy internetu, na Netii nie dziala, na necie z fona śmgia

dwa całkiem inne, Dell (Win11) - wywala i Hyperbook (win 10) - działa.
Co ciekawe jak postawiłem Hotspota a tel jest tak samo Della wywala hyperbook działa

Mi mobilny i kablowy wywala. Nie mam netii jako kablowego. Wywala i z pc i z laptopa. Wszystko dzialalo do 13, a potem co 5 min wyrzucało i dalej wyrzuca. Ogolnie problem jest tylko z battlenetem. Natomiast sam internet normalnie działa caly dzień.

2 Likes

U mnie to samo - Netia.

Same issue.
Location: Poland
ISP: Netia
Time: Since 13:00 PM CEST

jak cos nie dziala to oni ZAWSZE napisza o reinstalacji o sterownikach itd (juz nie wspomne jak ktos backupu ustawien nie zrobi to wez te addony ustaw od nowa i wszysko skile bindy itd), dlatego najlepiej NIC NIE ROB i CZEKAJ az to naprawia, to jest spychactwo winy na klienta, po 2 to moze bot pisal szablonem, no niemozliwe jest zeby akurat w polsce wszystkim przestaly dzialac gry albo stery jak sa tysiace kart i kompow w roznych konfiguracjach sprzetowo programowych i tak o tej samej godz tylko u nas nagle u wszystkich na raz sie rozwalilo jo? To jest wina blizarda z serwerami i ruchem sieciowym nie kaczynskiego no moze tuska jeszcze xd

2 Likes

Location: Poland
ISP: Plus
Time: Since 6 PM. Probably earlier but that’s the first time I turned WoW on.

Location: Poland
ISP: Plus
Time: Since 4 PM.

I enjoy paying for game that I cant play.

1 Like