Frequent disconecting ~10-15 min

w usa to ja bym za takie olewactwo zrobil manifestacje po ich siedziba zaprosil telewizje gazety opowiedzial co oni odwalaja i zaraz by akcje spadly ich inwestorzy pozwalniali by paru gosci i reszta by sie wziela za robote i by gralo a dodatkowo zbiorowy pozew sadowy na ich biliony obrazkow odszkodowania.

no gra jak gra no raczej wole po ang nazwy bo po polsku dziwnie to brzmi dla mnie, ale obsluga i kontakt z klientem to musowo po polsku musi byc i infolinia po polsku 24/dobe a nie czat boty, bo cisnienie mi rosnie na samo slowo bot.

Still not working?

not working dc after 7 min in game right now

1 Like

STILL NOT WORKING HELLO WHOLE DAY I CANT PLAY AND PAY FOR IT wtf

1 Like

Only workaround - VPN

Naprawiać to bo sie przejade do tego colorado i oszczam wam drzwi uje

2 Likes

It’s not even funny anymore, an entire day has passed, and a significant number of people still can’t even log into the game. There’s still no information on when things will return to normal. The attitude toward players is not very loyal :face_with_raised_eyebrow:

8 Likes

Same problem here, netia provider. A whole day wasted. Maybe we need to buy more skins and battlepass for Diablo to make the servers work better. Ohh wait we already pay for the game and subscription :slight_smile:

1 Like

Gnoje zmuszacie mnie do grania w valoranta, a nie chce tego robic

Pls repair that XD.

Idźcie spać ekipo, w nocy raczej nikt od nich nie pracuje kto mógłby to naprawić, łudzę się na jakąś rekompensatę ale wiadomo jak jest, trzymajcie się i dobranoc

1 Like

moja diagnoza: jak AH lagowalo tygodniami, to dokupili serwerow i od tamtej pory dziala bez zarzutu, a ludzie na boty i addony zwalali wine, teraz jak serwery nie wyrabiaja ruchu sieciowego to trzeba zrobic to samo dokupic serwery a nie zwalac wine na ISP. wprowadzenie warband banku i tych wszystkich miedzy serwerowych mozliwosci z altami gildiami itd znaczaco obciazylo ruch miedzy serwerami a sprzetu zabraklo i temu dc jest bo to nie wyrabia sprzetowo a dzisiaj jest sroda duzo ppl gra i sie zkasztanilo ot cala prosta dedukcja xd
diagnoza 2. przy resecie cos przekombinowali z serwerami i teraz to nie dziala i w tym wypadku to naprawia na kolejny restet dokupujac sprzet i to potrwa bo skonfigurowac trzeba xD

1 Like

Now it is also disconnecting via VPN too… ;/

2 Likes

Your incompetence has cost me a +8, i shouldn’t be relying on some garbage vpn to play the game i pay for

1 Like

same, only mullvlad worked with german servers

I see my fellow compatriots from Poland are affected too - just logged in for a few mins to check something out and got 2 DCs in like 10 mins LOL

Not sure if my case is related but after getting this error, my computer disconnects from the internet also. If I don’t log into battle.net, internet is fine.

After over 18 hours from the point I could start playing and found there are issues, the issue still persists. Leaving this comment was also not easy.

Same problem as others. Poland, Netia, all day disconnecting. Btw thank you very much for polish version of WoW Blizzard…