Frequent disconecting ~10-15 min

One free day at week and something like that. Jeez.

1 Like

Problems still persist… come on Blizzard, what’s going on??

6AM problem with disconnecting is still here.
Come on! It’s almost been 24h and I still can’t play D2 or WoW ;___;
(Europe, Poland)

I am still facing this issue - since yesterday.

Same here,
Poland, netia, since yesterday…

Poland, Netia, since yesterday can’t connect to wow, but cod via battlenet working preety good

I would also say it’s not on the side of ISP, last week before reset game chat, guild chat and achievements were constantly resetting and it wasn’t just for me but my friends with different ISP… Since AH problems servers are very unstable.

Tak dalej są problemy, pytanie czy to na pewno jest problem po stronie blizzarda czy nie problem po stronie Netii ? Może to Netia coś zmieniała i stąd jest problem. Po resecie gra działała normalnie go godziny 13-14 dopiero potem zaczęły się problemy. Ogólnie jak ktoś ma problem to VPN działa dobrze, używam Planet VPN w darmowej wersji łączę się na niemiecki serwer i gra śmiga na łączu netii.

Raczej nie Netia, sprawdzałem w dwóch miejscach z różnymi dostawcami. Poza tym, ludziom po telefonie też nie działa.

Tylko z tego co czytałem wyżej to problem występuje głównie na Netii ale nie tylko. Ja dla testu połączyłem się także z internetem mobilnym z plusa i miałem ten sam problem.

Same here

  • Toruń
  • ISP - Netia
  • 25.09.2024 - 14:00 till NOW

Ktoś już na pewno dzwonił w tej sprawie do Netii, co powiedzieli? Doradzili coś?

PS. Wczoraj w godzinach porannych 8-11 gra działała normalnie.

Jak dzwonilem to dostalem info ze po stronie Netii wyglada jakby wszystko bylo w porzadku, wczoraj kolo 18/19 dzownilem

1 Like

Rozmawiałem z kimś z Netii, raczej problem nie po ich stronie i nic zrobić nie mogą.

1 Like

Ja mam internet z Asty, wiec to nie problem od Netii tylko gdzies w blizzardzie, ale tez to jest dziwne bo wczoraj cala moja gildia grala normalnie, wiec zakladajac ze to jest problem z serwerami w regionie Polski to cala Polska w takim razie nie moglaby grac, moze ktores wojewodztwa tylko to objelo a reszte ominelo w moim przypadku jest to Wielkopolska

1 Like

Mam neta z Netii, pracuje z domu i też wywala mi tak vpna na komputerze z pracy dzisiaj co chwilę jak disconecty w WoWie. Więc może jednak wina Netii:)

Your location - Poland (post code 15-704)
Your Internet Service Provider (ISP) - Homenet/Netia
Approximate date and time the issues began - 25.09.2024 around 13:00 (1PM)

  • Your location: Poland
  • Your Internet Service Provider (ISP): Netia
  • Approximate date and time the issues began: Yesterday when i came hom from work around 8pm till now.

Your location: Poland
Your Internet Service Provider (ISP): Netia
Approximate date and time the issues began: Yesterday around 13-14 pm.
Steam and all other services work without any problems. The problem only occurs with Battle.net. I contacted my internet provider and everything works fine on their end.

Nawet jeśli jest to jakiś większy problem z netią no to my dzwoniąc tam dostaniemy informacje od gościa na infolinii, że noo on widzi, że wszystko działa bo generalnie połączenie z internetem działa i to tyle nam powiedzą. Tak więc nawet jeśli jest to problem dostawcy internetu i w jakiś sposób dostawca blokuje dostęp do usług battleneta to i tak raczej musi to rozwiązać i zareagować Blizzard, a nie my. Bo sory ale jedyna informacja na infolinii to no powinno działać wszystko, wątpie żeby komuś na telefonie chciało się jakoś w to zagłębiać, jedynie to może przekaże to dalej.