Odświeżenie systemu progresji i nagród

No na tym polega granie w HS-a od początku, masz dobry start, na który przed patchem musiałbyś pracować ponad miesiąc, a tu masz to w niecały tydzień. Ba w ten pierwszy tydzień (może do 2 dni więcej) przy większej ilości grania można spokojnie dobić do 25 lvla, a wcześniej ile musiałbyś pracować na ok. 2,2k golda (1,2k golda+ 9 pakietów + 2 darmowe legendy)? Według mnie niecałe 2 miesiące, bo wcześniej z całego dodatku miałem ok. 6-7k golda … Później masz moment, gdzie mniej więcej otrzymujesz tyle samo, później mniej, a później znów mniej więcej tyle samo co przed patchem. Dla mnie to obojętne bo będę grał przez cały czas, ale dla wielu osób takie rozłożenie nagród będzie sporym plusem.

1 polubienie

To Twój pierwszy dodatek w hs-ie? Nie sądzę :slight_smile: Rozszerzenie/wydarzenie wchodzi zawsze wieczorem danego dnia, przeważnie o 19:00 czasu polskiego.

2 polubienia

Niestety nowy system okazał się fiaskiem i pazernością , pięknie wygląda tylko na początku, wszystko wygląda na to że gracze dostają znacznie mniej golda i te pakiety z roku smoka który wyrotuje niedługo…
I nie spodziewałem się że questy cotygodniowe zrobię w dzień

6 polubień

Bali09 o ile cenię Twoje wypowiedzi za niczym nieuzasadniony optymizm i doszukiwanie się plusów tam gdzie ich nie ma to czasami jak przecztam Twój komentarz to zaczynam tęsknić za guzikiem dającym minusa…
W dużym skrócie, bo jestem dość poirytowany obecną sytuacją, powiem tak. Obecny system nagród promuje niedzielnych graczy, co w dużej mierze mają nalane na wyniki w tej grze, i aktualnie cieszą się, że teraz “jest fajnienie, bo szybko lvl idzie i dużo golda wpada hehe”, a jak dobiją 30lvl i skończy się sypanie nagrodami to pójdą grac w coś innego i będą czekać do następnego dodatku, zaglądając od czasu do czasu, aby pograć for fun. Natomiast Ci którzy liczą na dobre wyniki, a co za tym idzie muszą ciągle poszerzać swoją kolekcję, zostali najzwyczajniej w świecie wydmuchani.

6 polubień

Masz 100% racji, zresztą gdzieś wcześniej tutaj czy w innym poście o nowym systemie pisałem, że dla kogoś kto sporo gra i wcześniej prawie codziennie zdobywał te 100 golda za wygrane to strzał w stopę, tyłek i o plecy zahaczy… W jakiś prosty sposób wyliczyłem, że trzeba poświęcić ponad 2x tyle czasu na granie by zdobyć ilość xp za czas spędzony w grze odpowiadająca 100 golda za zwycięstwa…
Ja tylko próbowałem znaleźć jakieś plusy :slight_smile: Szczególnie, że z danych zbieranych np. przez takie google zainteresowanie HS-em miesiąc - dwa po premierze dodatku wynosi ok. 10-20% zainteresowanie premierowego. To sugeruje jak szybko spada aktywność graczy w grze :wink:

1 polubienie

Zadań nie da się wykonać w karczemnej bójce wy głąby!

Zależy które głąbie, są te wymagające wygranych w Starciach, czy Karczemnych Bójkach.

1 polubienie

Zwykłych zadań np wygraj 3 partie
Czemu zabrano taką możliwość

2 polubienia

Eee do bójki był oddzielny quest?

Możliwe że będą jakieś zmiany :slightly_smiling_face:

Polecam inne gry, LOL, Gwint, WOT, statki czy coś. Gdzie developer okazuje jakieś zainteresowanie społecznością, a nie tylko własnym portfelem.

Jak ktoś chce pograć w wota niech mnie oznaczy, pomogę zacząć.

3 polubienia

Blizzard zamieścił nowe informacje na temat systemu progresji:

W skrócie:
Blizzard doprecyzował że obecny system wydał się mniej korzystny niż jest w rzeczywistości ponieważ nie przedstawiono jasno że w grze będą występować różnorodne eventy dające szansę na dodatkowe doświadczenie. Nie napisali jak wielkie będą te nagrody ani jak często będą te eventy, ale jeśli liczby będą wystarczająco wielkie to system może okazać się atrakcyjny. Oby.

Prócz tego uznali że dawanie pakietów na wyższych poziomach okazało się być nietrafionym pomysłem i postanowili zamienić 6 z nich na nagrody o łącznej sumie 1350g, czyli nie dość że gracze będą mieli możliwość rozdysponowania ich według własnej woli, to jeszcze wyjdziemy 750g na plus.

Czyli jest lepiej niż było.

2 polubienia

Wiele osób przewidziało taką zagrywkę. Przeprosiny za błędy i delikatna próba naprawienia szkody. Fakt wyjdziemy na tym trochę lepiej, ale niewiele lepiej, a cały czas uskutecznia się na nas korpogierki. Co szkodziło zostawić te paczki i dołożyć gold? Nie łudźmy, się wszystko jest doskonale wykalkulowane, idiotami na pewno nie są.

2 polubienia

I co mi po nagrodach, skoro wczoraj Activision Blizzard zrobił mnie w balona i o północy z niedzieli na poniedziałek zamiast otrzymać 2 nowe zadania tygodniowe, otrzymałem zmianę z “nowe zadanie pojawi się za 1 godzinę” na obu slotach na “nowe zadanie pojawi się za 7 dni”. I choć wysłałem zgłoszenie 23 godziny temu, to ZERO odzewu. Walić taką firmę, których pracownicy nie potrafią działać na własnym kodzie. Stado szympansów wciskających losowe przyciski stworzyłoby bardziej przyjazną i mniej zabugowaną grę.

3 polubienia

Bugzard nie tylko wprowadza 2 razy więcej bugów w każdym nowym dodatku, ale nawet na forum “chwali się” tym 2 razy :rofl:

2 polubienia

Mi ma starym systemie jak byłem zalogowany na przełomie północy nie dało zadania - od tamtej pory jeśli gram w nocy wyłączam grę przed północą i włączam parę minut po

Nie zaliczylo mi zadania za 2500. :pensive:

Wyjdź i wejdź do gry.

Rozpisałem to mocniej w innym wpisie. W niedzielę o 23 skończyłem robić dwa zadania tygodniowe i wyłączyłem zarówno grę, jak i komputer. W poniedziałek popołudniu włączyłem komputer i po uruchomieniu Bugstone, Activision Blizzard pokazali mi środkowy palec, bo z niedzielnego “nowe zadanie pojawi się za 1 godzinę” zmieniło się w poniedziałek popołudniu na “nowe zadanie pojawi się za 7 dni”.

bali09:
No tak, ta produkcja jest tak ułomna, że aby otrzymać doświadczenie za zadanie, trzeba takie rzeczy robić…

Sam miałem taki błąd i podałem jedynie sposób by to rozwiązać :slight_smile: Poza tym mam wrażenie, że 3/4 gier na PC jest jakiś ułomnych teraz. Przypadek sprzed kilku dni: AC Valhalla jest na moim PC (który jest dosyć dobry) jest niegrywalny po 30 minutach gry. Ram i Vram przez grę i Denuvo jest tak zapychany, że po 30 minutach gry z 60 klatek na sekundę robi się 15-20 i trzeba restartować całego PC. W HSie przynajmniej nie ma takich problemów, a jakie spotkałem są praktycznie nieznaczące.