2x -600pkt za bug w lobby

Witam,
Jak w temacie,2x -600pkt za bug w lobby, czy da sie coś z tym zrobić?? Miałem ciągle internet bo nie wywaliło mnie z launchera i straciłem tyle pkt w jednym dniu. Nie wiem gdzie mam napisać,myśle że to właściwy dział.
Prosze o rozważenie jakiejś rekompensaty,to nie była moja wina.
pozdrawiam

Witam TiTaK420!

Dziękuję za wiadomość.

Przykro mi, ale odzyskanie utraconych punktów jest niemożliwe niezależnie od okoliczności, które doprowadziły do rozłączenia.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

Tak też myślałem,no nic trudno w takim razie trzeba to jakoś odrobić. Szkoda że to tak sie buguje i mam nadzieje że sie nie powtórzy.

Jest to generalnie bardzo żenująca odpowiedź, ponieważ to nie są odosobnione przypadki, że gracz zostaję wyrzucony z lobby bez utraty połączenia z internetem, Tylko przez ostatnie kilka dni straciłam w ten sposób punkty dwa razy, a żeby to odrobić to muszę wygrać jakieś 6 gier pod rząd. Po pierwsze nie dzieję się to od dzisiaj, po drugie jakim prawem zabieracie punkty graczom którzy nawet nie dołączyli do meczu tylko dostali dc przed lub przy wyborze postaci w dodatku BEZ ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI powrotu do gry.

Nawet nie wiem po co to tutaj piszę skoro administracja może tylko wiecznie pisać, że przepraszają za niedogodności ale nic z tym nie zrobią. Ciekawe czy chociaż zgłaszane są takie błędy do działu technicznego jeżeli taki gdziekolwiek istnieję, bo patrząc na to jak są naprawiane błędy to chyba nie.

w 99% to wina twojego internetu, HOTS jest tak czuły że nawet możesz teoretycznie mieć cały czas internet ale wystarczy że gubisz pakiety i już będziesz miał problem z HOTSEM, tak kiepsko jest napisany, ze nie jest tolerancyjny, na nie idealny internet.

Wczoraj miałem ten sam problem i do tego dwukrotnie. Blizzard leci sobie z nami w kulki, bo OCZYWIŚCIE nie może nic z tym zrobić. Ja dziękuję za takie rankingi, w które przez błędy gry tracę 1200 punktów

WITAM.

Wczoraj nie miałam żadnego problemu z internetem, wyszłam normalnie z lobby i widziałam swoje punkty. Miałam 60 pkt do następnej rangi. Dziś włączam HotS’a i mam -600 pkt za wyjście z gry + status dezertera. JAKIM CUDEM SKORO WCZORAJ WYCHODZĄC Z GRY a nie MECZU widziałam status swoich punktów. Nie ma możliwości by to był problem z internetem skoro wczoraj wszystko się zgadzało. Proszę o pilną pomoc.

Przecież to jest jakiś absurd! Jakim prawem zabieracie nam punkty z rozgrywki ze względu na własne błędy!. Jeżeli problem nie został naprawiony do tej pory a powtarza się to NOTORYCZNIE, to prosimy o natychmiastowe przywrócenie punktów.

Pominę już fakt że od dłuższego czasu siedzę w jednej randze. Kończąc jeden sezon z rangą srebro 2 , zaczynając kwalifikacje sezonu kolejnego przydzielało mi graczy z bronzu 5 !!! Jakby gra kompletnie nie brała pod uwagę mojego MMR ! Przez co skonczylam na bronzie przeciez to jest niepoważne.!

Jako że historia się powtarza, raz jeszcze napiszę tę prosbe: nie zwalajcie błędów gry na barki gracza, zasłaniając się regulaminem gry.
Na poczatek: sytuacja sprzed ok. 2 lat: rozlaczenie pod koniec gry rankingowej/chwilowe zawieszenie gry w lobby - kara punktowa i mecze afk. Odwołanie: regulamin, zgodziłeś się. Potem cichaczem poważniejsze tefi typu przypadki zostały naprawione (aż za bardzo, bo po wyjściu pamiętnego mi Artanisa z gry w nastepnym meczu HL był w przeciwnej).
2: sytuacja sprzed ok. Roku przy jeszcze oryginalnych bójkach - chwilowe rozłączenia (AI robilo za mnie doslownie 2 kroki) mecze AFK, ale nic tam, i tak bd gral bojki to bez różnicy (pomijając fakt, że mój “AFK” kończył się niezaliczeniem meczu na skrzynkę, co się nadal zdarza). Sytuacja dosłownie w ten sam sposób się powtarzała przez jakies 5 bójek (pamietam ostatni mecz tyraelem, dosłownie wygrałem go z 1 graczem - dublony - mimo rozłączeń). Po meczu: logout. Loguje się bie mogę. Wchodze na bnet: ban na 7 dni, zakaz chociażby uruchomienua gry (czas wakacji, kiedy jeszcze dużo grałem). Odwołanie: zapis regulaminu, zgidziłeś się, itd. (Postaram się znalezc odpowiedź blizza).
Obecna sytuacja: znajoma dostala chwilowe zawieszenie w grach rankingowych, dostala po -500 za gre, no ale co tam, przecież odrobi. Tylko jak wyżej, rozlaczenia nie są winą graczy. Grając pełną ekipą często zdarza nam się dostawać (zwanych przez nas) “blizzardowskich lagów”, i to kazdy w tym samym momencie.
Szanujmy nawzajem swój czas, więc proszę, na bieżąco naprawiajcie niedogodności związane z grą, chociażby dlatego, że pozostała tu jedynie lojalna pula zapalonych graczy. Ciągle zasłanianie się regulaminem i zbywanie nas jedynie tę pulę uszczupli.
Ps. Dla ludzi, którzy uznają to za crytalk: wypisałem z pamięci większość sytuacji, jakie przytrafiły mi się podczas 4+ lat grania, żeby jak najlepiej nakreślić obecną sytuację w grze i stosunek supportu (nie będę się już roztkliwiał nad brakiem banów za wulgarny czat (nie podam przykładu bo usuną posta) i AFK-falstad/illidan na bojkach lecacy w wieże -, bo to nie ten temat).
Pss. Za brak niektorych znakow przepraszam, pisane z telefonu.
*liczę na odpowiedź hednego z przedstawicieli game-dev-community i z calym szacunkiem dla p. Madkipar, przeslana wiadomość pochodzi z jednego ze wzorów “bezpiecznych odpowiedzi do spławiania niezadowoleńców”, ja zaś-jak i moi znajomi z gry oraz uczestnicy posta- liczymy na realne zajęcie się problemem i adekwatną do tego wiadomość.
Szczerze liczę na powyższe i pozdrawiam.

*powyższy post ma charakter zarówno informacyjny - dla innycn graczy i dev’ów, jak i proszący o przekazanie wiadomości dalej, do wyższych stanowisk - proszę o nie dodawanie wiadomości ze wzoru:
“Dziękuję za wiadomość, ale Forum X nie ma możliwości Y, (wyjaśnienie).
Dziękuję i przepraszam za niedogodności”
Zgodnie z obietnicą:

"(Przedstawiciel X)
Witaj (imię)

Działania podjęto zgodnie z zasadami obowiązującymi w Heroes of the Storm (https://blizzard.com/support/article/42673), z którymi wszyscy gracze zapoznają się i które wymagają zaakceptowania przed rozpoczęciem gry w Heroes of the Storm. Owe reguły i zasady umożliwiają nam utrzymywanie bezpiecznego środowiska gry, gwarantującego dobrą zabawę dla wszystkich graczy.

Z Warunkami Użytkowana serwisu Blizzarda można zapoznać się pod tym adresem: http://blizzard.com/company/legal/

W chwili obecnej uważamy sprawę za zamkniętą i nie podejmiemy dalszej dyskusji na ten temat."
Jeżeli dla kogoś konieczny jest screen z odpowiedzią, potwierdzający realność tej odpowiedzi - w wolnej chwili “poświęcę” miejsce na dysku google i dodam.
*Edit: jeżeli jest to “Zły dział forum na takie rzeczy” proszę poinstruować mnie o “odpowiednim”, jednakowoż jest to bezpośrednie odwołanie i rozpis wpisów poprzednich, a także bezpośredni problem w gry, więc jest to mało prawdopodobne - cudzysłowie oraz rozpisywanie zastosowane w celu zmniejszenia “furtek”, jakie można zastosować, nie jest to umyślne “offensive talk” :wink:

Do dyskusji nad powyższym - aby nie odbyła się w złym dziale forum - zapraszam do “świeższego” posta:

omg, zejdź na ziemie, i albo popraw sobie łącze internetowe, komputer, albo przestań grać w te grę, nie licz na cokolwiek, przyszedłeś na forum wczoraj i nawet nie poczytałeś postów, że tu Ci nikt nie pomoże, masz 4 wpisy na forum z czego 3 pod rząd w tym samym temacie, człowieku skąd ty się urwałeś??

niczego tu nie załatwisz.

Witajcie,
w ciągu ostatnich kilku dni dwukrotnie dostałam karne mecze i punkty za nic.
Sytuacja z dzisiaj wyglądała następująco: grałam z kompletem graczy, dokonałam wyboru mojej postaci, potem wybierali przeciwnicy. W tym momencie wywaliło nas wszystkich z wyboru postaci i z niezrozumiałego dla mnie powodu to ja dostałam karę i karne punkty!!! Znowu!!! Nie miałam problemów z internetem, nie rozłączyło mnie z drużyna ani z czatem głosowym, wszystko było ok.
Nie dosyć, że jestem zmuszona do wygrania potem określonej ilości np szybkich meczy, to jeszcze dajecie ogromną ilość punktów karnych, które naprawdę trudno odrobić.
Lubię tą grę i gram w nią od bety, ale naprawdę mam tego dość!!! Zróbcie coś z tym bugiem, bo to jest niedopuszczalne, aby gracz, który nie został rozłączony dostawał kary za nic!! A na etapie wyboru bohaterów, to już w ogóle poniżej wszelkiej krytyki.

musiałaś mieć jakieś gubienie pakietów, i na chwile cię rozłączyło tylko z lobby i wystarczyło, ta gra jest bardzo wrażliwa na każde niedogodności internetu.